Z myślą o wprawionych kucharzach, jak i tych początkujących, już w najbliższy piątek w CH Focus rusza akcja „Przepis na wiosnę”. Do zdobycia będzie wiele gadżetów kuchennych, ułatwiających przygotowywanie posiłków. Dzięki nim, nawet te osoby, które mają opory przed gotowaniem, polubią kuchenne eksperymenty.

Możliwość odebrania wspaniałych akcesoriów to pokusa dla każdego fana gadżetów. Aby otrzymać nagrodę, wystarczy zrobić zakupy w CH Focus za minimum 150 zł, a następnie zgłosić się z paragonem zakupowym do  punktu obsługi promocji. Na uczestników akcji czekają wspaniałe upominki – kolorowe przybory do gotowania. Do rozdania będzie łącznie 3 000 wyjątkowych nagród. Wiosenna akcja potrwa codziennie od 12 do 28 marca w  godz. 10.00-20.00.

W marcu w poszukiwaniu kuchennych inspiracji warto zajrzeć do CH Focus. Dla naszych gości przygotowaliśmy wyjątkową akcję; biorąc w niej udział mają możliwość zdobycia akcesoriów w wiosennych kolorach do gotowania, które w znacznym stopniu ułatwiają i uprzyjemniają codzienne przygotowywanie posiłków. Mamy nadzieję, że zdobyte nagrody sprawią klientom wiele radości, jak również pomogą im w odkrywaniu oraz doskonaleniu kuchennych umiejętności. Serdecznie zachęcamy do udziału w wiosennej akcji promocyjnej! – mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

Dodaj swój komentarz
Krzysztof Zgierski
Author: Krzysztof Zgierski

Młody energiczny i aktywny działacz w Love Bydgoszcz!