Boże Narodzenie to najbardziej klimatyczne święta w roku. A tegoroczne również będą wyjątkowe za sprawą CH Focus, które zadbało o przedświąteczną atmosferę podczas zakupów. Przy okazji grudniowych wizyt w bydgoskim centrum, klienci mogą otrzymać pluszowego misia lub stylową biżuterię, a dla najmłodszych z okazji Mikołajek przygotowano słodkie upominki. Pomoc w  pakowaniu prezentów i poczęstunek pyszną kawą dodatkowo sprawią, że zakupy staną się przyjemniejsze. Ponadto przez cały miesiąc w prawie wszystkich sklepach na klientów czekają atrakcyjne rabaty i świąteczne promocje, z których warto skorzystać już teraz.

Grudzień to czas intensywnych przedświątecznych przygotowań oraz poszukiwań idealnych prezentów dla najbliższych. Z okazji nadchodzących Świąt, CH Focus wprowadza kilka dodatkowych usług oraz miłych niespodzianek, które uprzyjemnią bydgoszczanom robienie zakupów.

Już od czwartku rusza świąteczna akcja, w ramach której za zakupy zrealizowane w dniach 3- 9 grudnia br. na kwotę minimum 300 zł, kupujący otrzymają stylową biżuterię (bransoletkę lub kolczyki marki W. Kruk). Dodatkowo, w dniach 1-14 grudnia br. przy zakupie karty podarunkowej za minimum 200 zł, klienci dostaną w prezencie pluszowego misia, którego odbiorą w infopunkcie.

Nie zabraknie świątecznego akcentu dla najmłodszych. Z okazji Mikołajek, 6 grudnia br., sympatyczna postać przebrana w strój pierniczka – Pan Ciastek – będzie wypatrywać dzieci w  pasażu centrum handlowego i rozdawać im słodkości.

Podczas grudniowych wizyt w bydgoskim Focusie na kupujących czeka świąteczna obsługa, która wyręczy ich w pakowaniu prezentów zakupionych na terenie centrum. Dodatkowo, chętni będą mogli skorzystać z usługi personalizacji podarunków, sprawiając tym obdarowanemu szczególną radość. Punkt pakowania upominków dostępny będzie od 3 do 23 grudnia w godzinach otwarcia centrum.

Natomiast w weekendy, w okresie od 4 do 23 grudnia br.,gościom wyjeżdżającym z parkingu CH Focus będzie rozdawana aromatyczna kawa. Zmotoryzowani klienci mogą również liczyć na pomoc w obsłudze parkometru.

Dodaj swój komentarz
Krzysztof Zgierski
Author: Krzysztof Zgierski

Młody energiczny i aktywny działacz w Love Bydgoszcz!