Pandemia wcale nie musi być nudna, chociaż już jest z nami niestety rok. Ważne jest to by znaleźć sposób, żeby tą nude zwalczyć. Dlatego z pomocą przychodzi Klub Sztuk Walk Husaria Bydgoszcz. Kto wie, może odkryjecie swoje zamiłowanie do BJJ (Brazylijskiego Ju Jitsu ) często nazywanym również ludzkimi szachami, gdzie siła nie jest najistotniejszą cechą podczas walki.

W klubie można spróbować swoich sił w Kick Boxingu (różne techniki boksu łaczone z kopnięciami) czy w zwykłym Boksie. Dla najmłodszych znajdzie się również Taekwondo olimpijskie już od 4 r. ż.. Dla pań natomiast zajęcia fitness. Dla odważniejszych również MMA (mieszane sztuki walki). Płeć nie wyklucza Cię z żadnych zajęć, wręcz przeciwnie Panie czasami nawet potrafią szybciej powalić na kolana mężczyzn 😉

Chcesz dowiedzieć się jak zacząć trenować? Odwiedź grupę początkującą, a dowiesz się między innymi jak się poruszać, jak trzymac gardę, pozycji i ruchów od samych podstaw a nawet jak prawidłowo upadać tak by nawet w takiej sytuacji zadbać o swoje bezpieczeństwo. Natomiast jeśli masz już jakieś wcześniejsze większe epizody związane ze sztukami walki spróbuj swoich sił w grupie zaawansowanej. Warto zajrzeć na zajęcia, a na dole znajdziecie zdjęcia treningu, podczas którego odwiedziliśmy Klub.

Wszyscy zawodnicy w klubie trenują z wydanymi licencjami przez Polskie Związki Sportowe, jeśli do klubu dołącza nowa osoba to taka licencje tez musi wyrobić. Jest to bardzo proste ponieważ można to zrobić za pośrednictwem klubu.

Dodaj swój komentarz
Krzysztof Zgierski
Author: Krzysztof Zgierski

Młody energiczny i aktywny działacz w Love Bydgoszcz!