Do grona najemców bydgoskiej galerii handlowej dołączy nowy najemca. Tezenis otworzy swój pierwszy sklep w województwie kujawsko-pomorskim właśnie w centrum handlowym Focus. Marka oferuje szeroki wybór bielizny oraz piżam damskich, męskich i dziecięcych, rajstop oraz akcesoriów plażowych. Otwarcie planowane jest na 28 września.

Tezenis to brand należący do portfolio włoskiej Grupy Calzedonia, w skład której wchodzą najlepsze butiki bieliźniane. Marka została założona w 2003 roku, a jej grupą docelową są młodzi ludzie poszukujący modnej bielizny, akcesoriów plażowych, piżam oraz odzieży. Sklepy Tezenis są obecne w 35 krajach na całym świecie, a we Włoszech mają aż 365 butików.

Salony Tezenis znajdują się w prestiżowych galeriach w Polsce i na świecie. Starannie dobieramy potencjalnych partnerów handlowych. Zarazem będzie to pierwszy butik w regionie. Chcemy docierać do jak najszerszego grona odbiorców, dlatego na mapie naszych sklepów nie mogło zabraknąć centrum handlowego Focus w Bydgoszczy

mówi Paulina Pachołowska, Area Manager TEZENIS.

Kolekcje dostępne w Tezenis charakteryzują się młodzieżowym i innowacyjnym podejściem do mody, projektowane są w zgodzie z najnowszymi trendami w świecie bielizny i odzieży. Marka w trosce o środowisko tworzy odzież wyprodukowaną z tkanin, takich jak modal ze zrównoważonych źródeł, bawełna organiczna czy Econyl. Poprzez intensywną promocję w social media, brand dociera do młodych i energicznych odbiorców, poszukujących oryginalnej odzieży. Ambasadorami marki są znani i lubiani instagramerzy oraz tik-tokerzy, jak np. Julia Kuczyńska, pochodząca z Polski blogerka znana pod pseudonimem Maffashion, która występuje w globalnych kampaniach Tezenis.

Kontynuujemy intensywne prace nad poszerzeniem modowego portfolio CH Focus w Bydgoszczy. Po wrześniowym otwarciu butiku Femestage, przyszedł czas na kolejną, dużą i rozpoznawalną markę. Nowo otwarty salon Tezenis, będzie zarówno pierwszym salonem w regionie jak i pierwszym w całej Grupie Atrium. Jest to dla nas niezwykłe wyróżnienie, że to akurat u nas marka postanowiła rozpocząć dalszą ekspansję w województwie kujawsko-pomorskim. Zarówno poprzez prowadzone działania jak i pozyskiwanie nowych partnerów handlowych, staramy się wychodzić naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów– mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

Nowy salon Tezenis będzie znajdował się na parterze centrum handlowego Focus w Bydgoszczy, tuż obok drogerii Super-Pharm, na powierzchni prawie 190 m2.

Dodaj swój komentarz