Nawet w wakacje nie brakuje okazji do pomagania innym. Najlepszym tego przykładem jest kolejna inicjatywa podjęta przez bydgoskie centrum handlowe, które wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i  Krwiolecznictwa w  Bydgoszczy organizuje zbiórkę krwi. Wydarzenie odbędzie się już w sobotę, 31 lipca, na  placu przed centrum handlowym Focus, gdzie stanie krwiobus, w którym będzie można oddać krew. Każdy z dawców otrzyma upominki w podziękowaniu za udział w akcji.

Oddając krew, możesz uratować komuś życie. Każdego dnia, niezależnie od pory roku, dużo osób walczy o zdrowie, zmagając się z różnymi chorobami czy urazami po wypadkach. W wielu takich przypadkach szansą na powrót do normalności jest leczenie krwią lub jej składnikami. Oddając bezinteresownie swoją krew, dzielimy się z potrzebującymi tym najcenniejszym darem życia.

Do pomocy innym po raz kolejny zachęca CH Foc oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy. Wszyscy, którzy chcą wesprzeć akcję mogą to zrobić w najbliższą sobotę 31  lipca. W tym dniu na placu przed centrum handlowym Focus (od strony ulicy Jagiellońskiej) stanie krwiobus. Akcja przeprowadzona będzie w godz. 10.00 – 16.00. Dla  dawców krwi CH Focus przygotowało upominki.

Dodaj swój komentarz