Ponownemu otwarciu sklepów w centrum handlowym Focus towarzyszą promocje i  specjalne rabaty. To doskonała okazja na uzupełnienie garderoby czy zakup świątecznych prezentów, gdyż w większości salonów i punktów usługowych obniżki sięgają nawet… 70%! Sezon wielkich zniżek rozpocznie się 28 listopada.

Wraz z ponownym otwarciem sklepów w CH Focus, wielu najemców zaplanowało atrakcyjne obniżki i promocje, skłaniające klientów do odwiedzenia ich salonów.

W najbliższą sobotę na łowców okazji czeka mnóstwo przecenionych produktów w szerokim asortymencie. Nie zabraknie okazyjnych promocji m.in. w sklepach z odzieżą, bielizną, obuwiem i  biżuterią. Z okazji Black Saturday niższe ceny obowiązywać będą w salonie Reserved Kids w wysokości 25% zniżki na nową kolekcję, a w Sizeer 20% rabatu. Obniżkę cen całego asortymentu o 30% zaplanowały marki Mohito, Adidas, Deni Cler oraz Wittchen.

Specjalną promocję przygotowała także perfumeria Sephora obniżając cenę 200 produktów o 30%. Niższe ceny proponuje również salon Pandora (do 20% taniej) oraz sklep z bielizną Change Lingerie, oferując rabaty do 50% na cały asortyment. Wyjątkowe promocje szykują także salony optyczne – Lynx Optique udzielając aż 50% zniżki na markowe oprawki i Vission Express – do 72% upustu na oprawy przy zakupie okularów. Więcej informacji o zaplanowanych promocjach i  przecenach znajduje się na stronie CH Focus.

Dodaj swój komentarz
Krzysztof Zgierski
Author: Krzysztof Zgierski

Młody energiczny i aktywny działacz w Love Bydgoszcz!