Koronawirus - Żółta Strefa

Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy uruchamia dodatkową infolinię dla mieszkańców dotyczącą Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19. Pod numerem telefonu 52 349-75-93 będzie można uzyskać informacje związane z procedurą szczepień dla obywateli. Infolinia jest czynna w dni robocze w godzinach od 8:00 do 15:00.

Specjalne infolinie do spraw szczepień działają również w każdej gminie województwa kujawsko-pomorskiego. Pełna lista numerów telefonów znajduje się na stronie: https://www.gov.pl/web/uw-kujawsko-pomorski/gminne-infolinie-do-spraw-szczepien-przeciw-covid-19-juz-dzialaja)

Jednocześnie informujemy, że pod numerem 989 można kontaktować się z ogólnopolską, całodobową i bezpłatną infolinią, pod którą można uzyskać informacje na temat szczepień, a także dokonać rejestracji.

Jeżeli chcesz zaszczepić się w konkretnym punkcie szczepień – skontaktuj się z nim. Mapa i dane kontaktowe punktów szczepień dostępne są na stronie:https://www.gov.pl/web/szczepimysie/mapa-punktow-szczepien#/

Informacje na temat Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 dostępne są również na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie

Dodaj swój komentarz