29-30 września 2023 to data którą już wkrótce znać będą wszyscy miłośnicy elektronicznej rozrywki z naszego miasta oraz okolic. W tych bowiem dnaich w bydgoskiej hali Immobile Łuczniczka odbędą się targi Blu Game Show 2023 Poland!

W ramach targów zostaną zorganizowane dwa turnieje gier komputerowych – CS:GO oraz FIFA 23.

W rozgrywkach CS:GO pula nagród rzeczowych oraz w gotówce wyniesie 80 tysięcy złotych! Najlepsza drużyna zgarnie z tej puli 40 tysięcy dla siebie.

Jeśli chodzi o rozgrywki na wirutalnych boiskach, pula nagród wyniesie 20 tysięcy, a pojedynczy gracz który zajmie pierwsze miejsce otrzyma 10 tysięcy złotych.

Oczywiście rozgrywki elektroniczne to nie jedyne co przygotowali dla nas organizatorzy, bowiem na uczestników targów czekać będzie ponad 100 stoisk wystawców z przeróżnych branży. Rzeczywistość wirtualna to jedno ze stanowisk, które w najbliższy weekend zawładnie Łuczniczką!

Ponadto w trakcie trwania wydarzenia rozstrzygnięty zostanie konkurs cosplay, gdzie uczestnicy rywlizować będą o nagrody o wartości:

  • Kategoria Scenka (5 tys. Złotych);
  • Kategoria Strój (5,5 tys. Złotych);
  • Wyróżnienie (4,6 tys. Złotych);

Blu Game Show 2023 to jednak nie tylko rywalizacja ale w dużej mierze również targi na których publiczność zgromadzona w Łuczniczce będzie mogła spotkać idoli ze świata internetu, wziąć udział w 10 strefach tematycznych m.in: fantasy, fandom, manga oraz start-up.

Na uczestników wydarzenia będzie czekać również park Food Trucków, który zapewni energię na całodniowe atrakcje przewidziane przez organizatorów. Nie możemy już się doczekać wizyty w hali, Was także nie może tam zabraknąć!

Autorem artykułu jest –  Dominik Gryzełko

Dodaj swój komentarz