UMB

Maj Mam – wydarzenie dla przedsiębiorczych mam – to projekt, który od 2013 roku aktywizuje kobiety po urodzeniu dziecka oraz po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym. Co roku organizatorzy przygotowują wiele atrakcyjnych i inspirujących spotkań, a w tym roku tematem przewodnim jest „Slowbiznes – własna firma z dzieckiem na ręku”.

Projekt Maj Mam to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy i umiejętności z zakresu przedsiębiorczości, ale także doskonała okazja do stworzenia i podtrzymania sieci kontaktów oraz wsparcia się nawzajem. Co ważne, na spotkania można przyjść razem z dzieckiem, które podczas zajęć z opiekunami spędzi czas w specjalnie przygotowanym kąciku zabaw.

Tegoroczne spotkanie odbędzie się 24 maja w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, ul. Gdańska 5. Oprócz części warsztatowej dotyczącej slowbiznesu, uczestniczki będą miały okazję poznać ofertę wsparcia dla początkujących przedsiębiorczyń ze strony Powiatowego Urzędu Pracy oraz Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Podczas warsztatów „Slowbiznes – własna firma z dzieckiem na ręku” uczestniczki będą mogły zdobyć cenne informacje na temat wykorzystania swojego potencjału, walki z wewnętrznymi blokerami, które nie pozwalają uwolnić pomysłu, jak radzić sobie w chwilach spadku energii i braku sił, jak przygotować się na kryzys chorobowy oraz jak uniknąć pułapek, w które wpada nasz mózg. Podczas warsztatów Marta Kokocińska, założycielka marki Dom w kratkę, podzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, które zdobyła prowadząc manufakturę oraz sklep internetowy z trzymiesięcznym synkiem na ręku.

Warto podkreślić, że udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a dla mam, które chcą wziąć udział, ale mają problem z opieką nad dzieckiem, organizatorzy przygotowali specjalny kącik zabaw.

Wszystkie zainteresowane kobiety mogą uzyskać dodatkowe informacje, kontaktując się z Agnieszką Ćwiklińską pod adresem e-mail agnieszka.cwiklinska@um.bydgoszcz.pl lub numerem telefonu 52 58 59506.

Maj Mam to świetna inicjatywa, która pomaga przedsiębiorczym mamom w rozwoju swojego biznesu i jednocześnie zapewnia opiekę nad dzieckiem. To także okazja do spotkan

Dodaj swój komentarz