Weronika Kaniewska - Top Model - Kobylarnia

Weronika Kaniewska to pierwsza uczestniczka 11. edycji programu “Top Model”. Mieszkanka pod bydgoskiej Kobylarni zachwyciła jurorów swoją urodą tak bardzo, że postanowili dać jej złoty bilet, który gwarantuje miejsce w domu modeli i modelek.

Weronika jest pierwszą uczestniczką “Top Model 11”. Dziewczyna zachwyciła jurorów swoją urodą na castingu i otrzymała złoty bilet, który gwarantuje miejsce w domu modeli. Oznacza to, że osoba, która otrzyma złoty bilet w “Top Model” nie bierze udziału w kolejnym etapie modowego show, czyli w tzw. boot campie. W związku z tym wiele osób zaczęło poszukiwać w sieci informacji na temat tego, kim jest Weronika Kaniewska.

Modelka pochodzi z Bydgoszczy. Jej największą pasją jest jazda konna. Na swoim koncie ma wiele jeździeckich osiągnięć, m.in. pierwsze miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Podczas krótkiego materiału poświęconego Weronice Kaniewskiej, który wyemitowany został w programie “Top Model”, dowiedzieliśmy się także o rodzinnej tragedii dziewczyny. W 2014 roku tuż po narodzinach zmarł jej brat.

mat. TVN MEDIA

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat wzrostu Weroniki Kaniewskiej i wieku dziewczyny. Modelka ma 19 lat i mierzy około 178 cm. 

Weronika Kaniewska na Instagramie figuruje pod nazwą: weronikakaniewskaa. Obecnie modelkę obserwuje ponad 12 tysięcy osób. Dziewczyna w swoich mediach społecznościowych zamieszcza zdjęcia m.in. z zawodów konnych. Z opisu na jej profilu można stwierdzić, że serce Weroniki Kaniewskiej jest zajęte.

Przypomnijmy,  że po raz kolejny w jury “Top Model” zasiedli: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński. Wszystkich kandydatów wspierać będzie Michał Piróg. W programie pojawi się także wielu ciekawych gości, m.in. aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa czy Anna Lewandowska.

“Top Model” to polski program telewizyjny typu reality show, emitowany na antenie TVN od 8 września 2010, oparty na amerykańskim formacie America’s Next Top Model. Do 2013 udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 udział mogą brać również mężczyźni.

Dodaj swój komentarz