Po niespodziewanie długiej przerwie Festiwal Smaków Food Trucków ponownie zawita do Bydgoszczy ! Zapowiada się koncertowy popis kulinarny dla wszystkich smakoszy.

Mieszkańców Bydgoszczy czekają dwa dni wypełnione najlepszym street foodem. Przyjadą food trucki serwujące dania typowe dla różnych zakątków Ziemi.

Festiwal Smaków Food Trucków to strefa dedykowana koneserom kuchni pod chmurką. Do udziału zapraszane są najlepsze restauracje na kółkach z całej Polski, które wyspecjalizowały się w określonych daniach i mają rzesze sympatyków w swoich „rodzinnych” miastach. Jedne serwują egzotyczne przysmaki z odległych stron świata, inne doskonale czują się w kuchni europejskiej lub słyną z pysznych deserów. Ponadto foodtrucki stale poszerzają ofertę dań wegetariańskich i wegańskich. Osoby na diecie roślinnej na pewno znajdą coś dla siebie! Jedno jest pewne: każdy food truck smakuje wyjątkowo!

Festiwal Smaków Food Trucków zawsze odbywa się w plenerze. W tak sympatycznych okolicznościach przyrody można nie tylko zjeść coś dobrego, ale również ciekawie spędzić czas. Na głodnych przygód gości czekać będzie angażującą gra terenowa. Zostanie również wyodrębiona strefa chilloutu z relaksującą muzyką, która sprzyja beztroskiemu odpoczynkowi. Festiwal Smaków Food Trucków to miejsce, które powinno być w smak także naszej planecie i środowisku naturalnemu. Dlatego coraz więcej mobilnych restauracji decyduje się na ekologiczne opakowania.

Organizatorzy zadbają o bezpieczeństwo gości. Wystawcy zobowiązani są do przestrzegania wytycznych dla gastronomii. Strefa konsumpcyjna będzie na bieżąco dezynfekowana oraz zachowane zostaną odpowiednie odległości pomiędzy stolikami, oraz poszczególnymi food truckami. Dla gości udostępnione zostaną środki do dezynfekcji. Szczegóły zostaną opublikowane na fanpage’u wydarzenia.

Zapraszamy na Festiwal Smaków Food Trucków w Bydgoszczy, już 19 i 20 września na parkingu na Placu Solnym, przy ulicach Grodzkiej i Rybim Rynku. W sobotę od 12.00 do 21.00, w niedzielę zaś od 12.00 do 20.00. Wstęp bezpłatny.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: facebook.com/events/182645436372957

Dodaj swój komentarz