autor Redity
autor Redity

Perełkowe miejsce, jakim jest róg ulic Podwale a Magdzińskiego to właśnie po byłym Sphinx powstał nowy klubowy lokal. To było jasne, że klub przyciągnie tłumy, i tak się stało!

Budynek w stylu renesansowym jak opowiada Sławomir Marcysiak (miejski konserwator zabytków), w nowej odsłonie z restauracji na klub imprezowy zachęcił wielu mieszkańców, lokal czynny jest od środy do soboty. Przekuj muzyczny w zależności od dnia, oscyluję między Latinos, rap, RNB.

W Point usłyszymy takich djów jak Solic doskonale znany z bydgoskiej klubówki a także sieci klubów Areny zaś z piernikowego miasta – Torunia – często usłyszymy dja Mausik, obok niego Martinez z Radia Gra czy RMF MAXXX. LukasDeeJay z Chojnic czy Mono Szubin oraz Dj Poppy, DJ funk dee, a także wielu – wielu gości!

Klub imprezowo-taneczny przyjmuje gości z ukończonym 21. rokiem życia, a także wszystkich studentów za okazaniem magicznej Karty Studenckiej!

Wejście do lokalu oscyluję miedzy 10 a 15 złotych i w zależności od dnia tygodnia – zalecamy aktywne podglądanie Facebooka Point Club celem dokładnych informacji.

Dodaj swój komentarz