Pawbeats plyta okladka

“NOCNA” to najnowszy album Marcina Pawłowskiego – bydgoskiego producenta tworzącego pod pseudonimem Pawbeats. 

Minionej nocy, producent muzyczny Pawbeats uruchomił preorder swojej najnowszej płyty zatytułowanej „NOCNA” – to pierwszy krążek Pawbeatsa po trzyletniej przerwie. Artysta zapowiada album w wersji CD oraz dwupłytowe wydanie winylowe. Co prawda lista Gości oraz utworów będzie ujawniać się sukcesywnie aż do dnia premiery.
Aktualnie na stronie Producenta rozpoczęto preorder (www.pawbeats.com), mamy trzy możliwości wyboru wersja Deluxe, Winyl oraz Night Box (z niespodzianką).

Wersja Preorder Deluxe “NOCNEJ” dostępna jest wyłącznie na stronie  i dostępna będzie w sprzedaży aż do dnia premiery lub wyczerpania nakładu, po którym sklep uruchomi sprzedaż wersji STANDARD

“NOCNA” to piąty album w dorobku Pawbeatsa, charakteryzujący się łączeniem brzmień akustycznych instrumentów i elektroniki, popu z hip-hopem. Projekt Pawbeats Orchestra od początku swojej działalności budował mosty między gatunkami muzycznymi – autor pozostał konsekwentny i zapowiada, że na płycie pojawią się zarówno raperzy, wokaliści jak i instrumentaliści, ale dokładny skład i tracklista zostaną ujawnione dopiero w czasie premiery. Pawbeats jest autorem muzyki i współautorem części tekstów. Za okładkę odpowiada popularny na całym świecie ilustrator Paweł Kuczyński. Pawbeats zaplanował premierę albumu w dzień swoich 31. urodzin – 23 maja, natomiast premiera sklepowa przewidziana jest na 25 maja 2021.

Pawbeats a właściwie Marcin Pawłowski to urodzony w Bydgoszczy kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista. Autor płyt “Utopia”, “Orchestra”,“Chakra” w duecie z Kalim, czy też wydanej w 2018 roku „OUT”. Zbliżająca się “NOCNA” to piąte wydawnictwo twórcy. Produkował kilkadziesiąt albumów związanych z rapem oraz muzyką rozrywkową, z których kilkanaście osiągnęło status Złotej oraz Platynowej Płyty, takich jak: Miuosh – Prosto przed siebie, Bisz – Wilk Chodnikowy, Pih – Dowód Rzeczowy (trylogia), KęKę – Nowe Rzeczy czy też autorskie Utopia i Chakra. Pawbeats jest założycielem zespołu Pawbeats Orchestra – pierwszego w Polsce producenckiego zespołu łączącego rap, muzykę popularną oraz symfoniczną.

TERMINY:
Premiera sklepowa – 25 maja 2021
Premiera płyty – 23 maja 2021
Wysyłka przesyłek kurierskich od 21 maja 2021

Dodaj swój komentarz