- REKLAMA -

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Błonia prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży. Zdarzenia miały miejsce 25 stycznia 2020 roku w Bydgoszczy. Jeden ze sprawców, wykorzystując nieuwagę pracowników sklepu, ukradł pieniądze w trzech sieciowych sklepach na terenie bydgoskich osiedli: Osowa Góra, Jary oraz Błonia. Sprawca nie działał sam. We wszystkich zdarzeniach uczestniczyły te same osoby. Jedna absorbowała uwagę ekspedientek, natomiast druga chodziła po sklepie i stała na tzw. czatach. Najprawdopodobniej osoba, która obserwowała sytuację w sklepie, była w stałym kontakcie telefonicznym ze sprawcą kradzieży pieniędzy za pomocą bezprzewodowych słuchawek.  

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach i filmie. Informację można przekazać pod numerem telefonu 52-588-13-71, a także całodobowo pod numerami 52-588-13-59 lub 112.

Dodaj swój komentarz
Krzysztof Zgierski
Author: Krzysztof Zgierski

Młody energiczny i aktywny działacz w Love Bydgoszcz!

- REKLAMA -
Poprzedni artykułNowe przedszkole w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym.
Następny artykułUNIWERSYTECKIE WALENTYNKI – Zakochaj się