Po raz drugi w Bydgoszczy odbędzie się Festiwal Smaków Food Trucków! 3 i 4 czerwca food trucki, które przyjadą z całej Polski, ustawią się przy Artego Areną.

Festiwal Smaków doczekał się już 9. edycji w Trójmieście, 3. w Poznaniu oraz 2. w Szczecinie, jak również odbył się m.in. w Toruniu, Gorzowie czy Olsztynie. Festiwal po raz pierwszy zawitał do Bydgoszczy w 2016 r. zyskując duże zainteresowanie mieszkańców. Dlatego też w tym roku odbędzie się jego druga edycja.
Ideą festiwalu jest promowanie zdrowego, różnorodnego i wykonanego z ogromną pasją jedzenia z food trucków. W nadchodzącej edycji udział weźmie 25 food trucków, reprezentujących kuchnię z różnych stron świata.
Na gości czekać będą różnorodne smaki, od dobrze znanych burgerów i domowych zapiekanek, po specjały kuchni hiszpańskiej, meksykańskiej, węgierskiej, indyjskiej czy też japońskiej. Uczestnicy będą mieli okazję spróbować m.in.: meksykańskiej chimichangi, pieczonych kasztanów, belgijskich frytek, japońskiego ramenu czy też węgierskich ciastek kominkowych z nutellą. Pełna lista food trucków pojawi się przed samym wydarzeniem.
Zapowiada się bardzo smaczny weekend!

Data: 3-4 czerwca 2017 r.
Sobota: 12:00 – 21:00
Niedziela: 12:00 – 20:00
Miejsce: Artego Arena – parking
Wstęp: bezpłatny!

Zapraszamy 🙂

Dodaj swój komentarz
Krzysztof Zgierski
Author: Krzysztof Zgierski

Młody energiczny i aktywny działacz w Love Bydgoszcz!