Właśnie ukazał się nowy singiel Dawida Okońskiego zatytułowany „Moje Miasto”. Utwór, do którego tekst i muzykę napisał pianista Bartosz Hoppe, otwiera nowy rozdział w życiu artystycznym bydgoskiego zespołu. Nowy singiel to podsumowanie ostatnich lat działań zespołu, pracy nad nowym materiałem który ukaże się jeszcze w tym roku. Rok 2021 będzie początkiem czegoś nowego i upragnionego zarówno dla nas i naszych słuchaczy.
Do piosenki powstał teledysk, wyprodukowany przez Arkadiusza Peplińskiego (APA.RECORDS). Klip ukazuje urokliwe miejsca i zakątki Bydgoszczy takie jak: Wyspa Młyńska, Opera Nova, Stary Rynek czy Ulica Mostowa. Muzycy bardzo utożsamiają się z miastem dlatego często wykorzystują piękne kadry w swoich klipach promując zarówno siebie jak i Bydgoszcz. Za miksem i masteringiem utworu stoi Arkadiusz Kopera (Black Kiss Records).  

Link do klipu : www.youtube.com/watch?v=rfvcpBe2Flo

Zespół: Wokal – Dawid Okoński, Fortepian, instrumenty klawiszowe – Bartosz Hoppe, Gitary – Michał Maćkiewicz, Bas – Piotr Klimek , Perkusja – Adrian Trepka

Muzycy cały czas rozwijają się a także dojrzewają muzycznie, nie bojąc się eksperymentować i mieszać różnych styli muzycznych. Ciekawe czym nas jeszcze zaskoczą?  

Dodaj swój komentarz