Sobotnie spotkanie z Dawidem KARTASZEWICZEM  o godz. 18.00   ul. św Floriana 6a  w Restauracji Zatoka.

” Zatoka jest dla mnie miejscem muzyki. Domowa atmosfera, otwarci i wrażliwi ludzie, z tym mi się kojarzy to miejsce – opowiada DAWID KARTASZEWICZ, gość sobotniego koncertu w Restauracji „Zatoka” w Bydgoszczy.


Pochodzi z Bydgoszczy i czuje się tutaj bardzo swobodnie – To najważniejsze żeby móc dobrze przekazać ludziom, to, co się chce i to, czego inni oczekują od artysty. Często wśród publiczności są moi znajomi i przyjaciele. – Dodaje.
Dawid już w ubiegłym roku realizował warsztaty aktorskie, które kształciły emisję głosu, uczyły dotyku, a dzięki temu otwierały emocjonalnie ucząc poprawnej wymowy, odwagi, kreatywności, panowania nad własnym ciałem i emocjami. Wszystko podczas dobrej zabawy, ale i z dyscypliną, której wymaga teatr. – Stworzyliśmy fajny zespół współgrający jak orkiestra. Jeśli ktoś potrzebuje wyciszenia i relaksu to też zapraszam. Przekrój zajęć jest ogromny i dotykamy wszystkiego, co związane jest z emocjami i dykcją. „Zatoka” to dla mnie takie intymne miejsce na mapie Bydgoszczy – dodaje.

11 marca (sobota) usłyszymy ponownie koncert w wykonaniu-artysty. Repertuar będzie bardzo zróżnicowany i każdy będzie miał swoją piosenkę od Franka Kimono po Wodeckiego, od Stinga po Klenczona, od „Pojdę boso” do „Nieznajomego” Podsiadło . Będzie dużo kwiatów i dużo miłosnych wyznań, to mogę obiecać oraz wszystkiego, co mi w trakcie strzeli do głowy, ponieważ lubię improwizować.

Informacje i bilety : tel 660 270 114 lub 52 322 12 23

Dodaj swój komentarz