Plakat Otwarcia lokalu
Plakat Otwarcia lokalu

Legenda bydgoskiej imprezowni się nie poddaje, zaprasza na kolejne już nowo-otwarcie! W najbliższy piatek.

Przypominamy, po latach lokal Jack Kredens reaktywował się w grudniu 2019 roku, powrót legendy budziło spore zainteresowanie klubowiczów, zapowiadano kontynuację starego-nowego lokalu i tak było. Pandemia spowodowała zamknięcie lokali, w tym także Jack’a. Po odmrożeniach przepisów lokal się nie otworzył.

Dziś już wiemy, że była to zaplanowana akcja – upiększenia lokalu, nowa nazwa spowodowana jest poprawieniem wizerunku choćby ze względu na zmianę właściciela lokalu, klimat pozostaje, lecz nie zabraknie nowości.
Zmieni się wejście do lokalu, wyremontowane zostały łazienki czy odświeżone całe wnętrze klubu. Nowością jest ogromny taras – 220 metrów na świeżym powietrzu znajdować się będzie ogródek piwny.

Dużym zaskoczeniem dla klienteli jest możliwość płatności kartą. O czym wielokrotnie dotąd narzekano.

New Jack stawia na przyjazną atmosferę dla studentów, zachęcając licznymi promocjami i imprezami. Od niedzieli do czwartku za okazaniem legitymacji studenckiej otrzymają piwo 50% taniej czy zjedzą pizzę w cenie 10 złotych.

Lokal jest jednym z najlepiej zabezpieczonych przeciwpożarowo w regionie, wszystkie remonty i poprawki zostały wykonane zgodnie z przepisami i wytycznymi nadzoru budowlanego i Straży Pożarnej.

Otwarcie zaplanowano na środek wakacji – 31. lipca od godziny 20:00 zobaczymy oblicze New Jack w Bydgoszczy. Niezmienny adres ul. Długa 65 w Bydgoszczy. Muzycznie odpowiadają niezmiennie rezydenci Dj Krimo, Dj Ghost, Dj Majer i Dj Hornet! Wstęp symboliczne 5 złotych.

Dodaj swój komentarz