Pod koniec 2019 roku, po prawie 50 latach funkcjonowania jako hotel, budynek przy ul. Dworcowej 94 zakończył swoją działalność. W styczniu tego roku właściciel wyprzedawał wyposażenie – a tuż po tym, podjęto działania stworzenia apartamentów budynku mieszkalnego z funkcja usługowa i handlem na parterze.


Autorami modernizacji są poznańscy architekci z pracowni Con-Project. W ramach zmiany funkcji obiektu, po przeciwnej stronie na terenie obecnego parkingu naziemnego przy ul. Fredry powstanie garaż wielopoziomowy. – Miejsca parkingowe zostaną wydzielone na kilku piętrach budynku imitującego kamienicę – czytamy na stronie inwestycji.  W byłym hotelu powstaną dwa apartamenty z prywatną windą znajdujące się na 11. piętrze, taras na dachu oraz 106 lokali mieszkalnych o powierzchni od 39 m kw. do 80 m kw., a także dyskonty i lokale gastronomiczne oraz nowoczesne przestrzenie biurowe. Przyszli lokatorzy będą mogli liczyć również na takie udogodnienia jak recepcja, monitoring, komórki lokatorskie i miejsca postojowe przed budynkiem.

Apartamentowiec mieści się w ścisłym centrum Bydgoszczy. Budynek sąsiaduje z Basenem Olimpijskim Astoria, Dworcem Głównym PKP oraz Starym Miastem. W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, cukiernie, apteki, rynek, restauracje, banki, jednostka wojskowa, szkoły i uczelnie. Bliskość bulwarów motywuje do spacerów lub biegania nad Brdą. Spacer na Stary Rynek zajmuje 10 minut.
 

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą zapraszamy do kontaktu z doradcami Sylwia Gładkowska +48 664 008 386 oraz Paulina Piotrowska + 48 782 237 929.
Więcej informacji na stronie inwestora – https://www.apartamentowiecbrda.pl/

Dodaj swój komentarz