Przebudowa biurowca Projprzem Makrum na obiekt hotelowy sieci Focus przebiega zgodnie z założeniami. Prace zewnętrzne zostały już ukończone. Idąc bulwarami obok rzeki Brdy oraz przechodząc obok ronda Jagiellonów możemy podziewać zrewitalizowany obiekt przy Bernardyńskiej. Aktualnie trwają prace wewnętrzne, projekt realizuje firma CDI Konsultanci Budowlani. Planowane otwarcie hotelu I kwartał 2021 roku.

Przed nami nowy obiekt w mieście, trzygwiazdkowy charakteryzujący się nowoczesnym designem, łączącym w sobie styl i wygodę, do tego doskonała lokalizacja i malowniczy widok na rzekę Brdę. Dzięki temu jest doskonałą bazą dla gości indywidualnych, a także biznesowych. Znajdziemy w nim 89 przestronnych i wyposażonych pokoi – restaurację, bar, salę fitness oraz saunę. Pozostając przy biznesie, odnajdziemy w nim nowoczesną powierzchnię konferencyjną wraz z parkingiem dla 32 pojazdów.

– WIERZYMY, ŻE KORZYSTNA LOKALIZACJA Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA RZEKĘ, NIEBANALNY DESIGN ORAZ CIEKAWA OFERTA, PRZYCIĄGNĄ DO NAS ZARÓWNO KLIENTÓW BIZNESOWYCH, JAK I OSOBY PODRÓŻUJĄCE W CELACH TURYSTYCZNYCH. FOCUS HOTEL BYDGOSZCZ BĘDZIE ZDECYDOWANIE OBIEKTEM WYRÓŻNIAJĄCYM SIĘ NA TLE POZOSTAŁYCH BYDGOSKICH HOTELI.

– mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotels.

Dotąd był to 10-kondygnacyjny biurowiec (także w nim mieściła się nasza redakcja), jego historia sięga około 55 lat istnienia i świetnie wpasowany w panoramę miasta. Budynek wzniesiono według projektu Witolda Jańczaka w 1964 roku. Od powstania mieściła się w nim siedziba firmy Projprzem Makrum.

Dodaj swój komentarz