Najpierw potwierdzali a teraz przytaknęli. 20.12.2019 roku wielkie otwarcie Jack Kredens.

Choć wspomnienia są wielkie wśród klienteli klubowej, to oczekiwanie na powrót lokalu jest jeszcze większe. Jak sami mówią – wielki powrót na mapę klubową miasta.
a na Facebooku napisali:

Drodzy Państwo, klubowicze – nadszedł dzień, na który czekaliście. Pomimo licznych przeciwności, ogromnego nakładu pracy, jaki włożyliśmy w reaktywację legendarnego Jack’a – śmiało możemy przyznać – udało się. Jesteśmy gotowi na otwarcie drzwi do naszego lokalu.

Lokal ten składa się z trzech poziomów, w tym dwa parkiety (sala klubowa oraz dance) oraz cztery bary. Nie zabraknie restauracji i strefy chillout. Przedstawiciele klubu jednak informują, że zabraknie basenu.

Otwarcie zaplanowano na piątek 20.12.2019 roku o godzinie 20:00.
Wstęp do lokalu dla klientów powyżej 21 roku życia. Koszt to 5 złotych.

„Jesteśmy najbezpieczniejszym lokalem w okolicy, przeszliśmy wszystkie kontrole, dostaliśmy zielone światło. Ogrom pracy całego zespołu nad reaktywacją Jack Kredens uczynił powrót lokalu na klubową mapę miasta” – mówi Izabela Manager lokalu.

Jack wiele się nie zmieni pod względem muzycznym – jak dotąd o klubowiczów dbać będzie skład w postaci – dj ghost, dj Krimo, Dj Myeler, Dj Hornet.

Lokal mieści się przy ulicy Długiej 65 w Bydgoszczy.

Dodaj swój komentarz