Zapraszamy 29 czerwca o godz. 19.00 do Filharmonii Pomorskiej na kultowy spektakl „SZALONE NOŻYCZKI”
 
Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się całą plejadą charakterów, dochodzi do morderstwa – właścicielka lokalu nie żyje.
W salonie przebywa inspektor policji, który zamyka salon i rozpoczyna śledztwo, a jego świadkami zostają – UWAGA! – WIDZOWIE!
 
Właśnie ich spostrzeżenia i decyzje związane z bohaterami wpłyną na ostateczne zakończenie sprawy. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i uwielbiany przez Publikę całego świata!

Szalone nożyczki” to wyjątkowy projekt teatralny tworzony przez pasjonatów, entuzjastów i profesjonalistów w jednym. Łączy nas miłość do teatru oraz wysoka klasa podejmowanych zadań. Zależy nam, aby powstający spektakl był na rynku teatralnym absolutnym Top of the Top”!

Punktem wyjścia dla naszego projektu jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. „Szalone nożyczki” Utwór ten grany jest w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad pięćdziesięciu lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa!

 
BILETY: www.kupbilecik.pl/impreza-23766-szalone.nozyczki..bydgoszcz.html
 
Obsada:
Dominik Kowalewski – Krzysztof Ibisz/Lesław Żurek
Barbara Markowska – Dominika Gwit
Antoni Wzięty – Leszek Stanek
Pani Dąbek – Urszula Dębska / Joanna Kupińska
Edward Wurzel – Alan Andersz
Michał Tomasiak – Maciej Wilewski
 
Organizator: Tomma Agencja Koncertowa www.facebook.com/agencjatomma/


Dodaj swój komentarz