Narodowy Balet Gruzji “Sukhishvili”Unikalne show taneczne – 100 tancerzy i orkiestra na scenie.Gruziński balet narodowy “Sukhishvili” składa się z 500 tancerzy i własnej orkiestry. W swojej historii zespół wyruszył na ponad 300 tournee, 11 razy objechali 5 kontynentów, 90 krajów, odbyli 13 000 koncertów, które łącznie widziało ponad 7,5 mln widzów.

Już  6.02.2019  o godz. 19.00 w hali  Łuczniczka

Występ zespołu został uznany “najlepszym show na Broadwayu”, a w Australii zespół był uznany za “ósmy cud świata”!Na najsłynniejszej scenie w Lа Scala po koncercie kurtynę podnoszono 14 razy, czym był pobity rekord Caruso (podniesienie kurtyny 11 razy).Gruziński Balet Narodowy “Sukhishvili” powstał 70 lat temu i bazuje na tradycyjnych gruzińskich tańcach. Żeby występy były jeszcze bardziej spektakularne, założyciele stworzyli nowe układy, które oczywiście zanurzone były w folku i połączyli je ze współczesnymi krokami.Występ grupy Sukhishvili to spektakularne i bardzo dynamiczne show dla całej rodziny: od dzieci po seniorów. Nie ma czasu na nudę. Są elementy sztuk walki, akrobacje. W dodatku tancerze mają przepiękne, bardzo dopracowane, kolorowe kostiumy.

Bilety już w sprzedaży:
ebilet.pl
https://www.ebilet.pl/en/klasyka/balet-taniec/narodowy-balet-gruzji-sukhishvili/
eventim.pl
https://www.eventim.pl/gruzinski-balet-narodowy-sukhishvili-bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=2003326
biletyna.pl
https://biletyna.pl/event?q=Sukhishvili
kupbilecik.pl
https://www.kupbilecik.pl/szukaj.html
biletin.pl
https://www.biletin.pl/pl/search,events.html?query=Narodowy+Balet+Gruzji

S2_1200x630
Dodaj swój komentarz