Strona główna Miasto Mateusz Socha czyli „Król piaskownicy” w Bydgoszczy

Mateusz Socha czyli „Król piaskownicy” w Bydgoszczy

Pomimo niespełna trzyletniej obecności na polskiej scenie stand-upu Mateusz Socha cieszy się ogromną popularnością. Jego najnowszy program, przygotowany na sezon 2019, będzie można usłyszeć w Bydgoszczy, tuż przed Walentynkami i Tłustym Czwartkiem.

Środa, 6. lutego w bydgoskim El Jazzie odbędzie się występ charyzmatycznego, zarażającego uśmiechem Mateusza Sochy. Będzie to pierwszy występ Mateusza w naszym mieście, ale budzi on już teraz bardzo duże zainteresowanie. Premiera nowego, wysoce energetycznego programu stawia przed nami trudne pytanie. To historia buduje żart, czy żart jest sposobem opowiedzenia historii? Trudno znaleźć na nie odpowiedź, ale jedno jest pewne – słucha się tego z zapartym tchem i wypiekami na twarzy.

Mateusz jest człowiekiem, który wyspecjalizował się w tworzeniu wielu wątkowych historii, podzielonych licznymi, coraz głębszymi dygresjami. Nie bójcie się, że się w nich zgubicie! Mateusz z łatwością przeprowadzi Was przez te opowieści, a pomoże mu w tym jeszcze jedna, charyzmatyczna osoba. Grudziądzki standuper, którego występ zobaczyć będzie można tuż przed Mateuszem. Nie kto inny jak Tomasz Kwiatkowski! Mateusz, który na swoim koncie ma wygrane wielu festiwali, takich jak Festiwal Komedii „Szpak”, Ludzik One-Man Show, czy też Antrakt Stand-up Festiwal, o swoim programie mówi niewiele- „Przeprowadzam widzów przez swoje dzieciństwo i opisuję najbliższych ludzi ze swojego otoczenia. Wszystko to przeplatane jest zabawnymi komentarzami. Po więcej informacji zapraszam na widownie.”.

Wydarzenie budzi spore zainteresowanie, z racji na wyprzedaż występy odbędzie się drugi — a bilety do zdobycia pod tym odnośnikiem: http://cooltura.pl/biletysocha

Organizatorem StandUpu jest zespół Cooltura.pl.

Love Bydgoszcz zostało partnerem Medialnym.


Dodaj swój komentarz