Znany od lat festiwal Rap Stacja w Wolsztynie ponownie, spotkamy się 7 i 8 lipca 2017 roku. Na scenie pojawią się m. in. KĘKĘ, QUEBONAFIDE, DWA SŁAWY, PROBLEM, GURAL, ŻABSON, BEDOES i ANTONE. Nie zabraknie też imprez towarzyszących, wśród nich: bitwa freestyle, graffiti jam, spotkania z artystami oraz pokazy i warsztaty breakdance.

Wolsztyn – miasto położone 70 km. od Poznania w kierunku Zielonej Góry. Dojazd: połączenie kolejowe z Poznania i Leszna, oraz autobusy z Zielonej Góry i Nowego Tomyśla.

– Większość z nich dotyczyła zakłócania ciszy nocnej. Wielu mieszkańców skarżyło się również na wulgaryzmy lecące ze sceny, które niosły się po całym mieście – mówi Wojciech Adamczyk, a niektórzy mieszkańcy nie chcą tegorocznego festiwalu po sąsiedzku. W tej właśnie sprawie, nie tak dawno, odbyło się spotkanie władz miasta z niezadowolonymi mieszkańcami. – Nie chcemy stracić tej imprezy, ponieważ ta przed rokiem odbiła się szerokim echem wśród młodych ludzi. Było wiele pozytywnych głosów, a młodzi ludzie dopytywali się o kolejną edycją. Jednak to wszystko nie może się odbywać kosztem wolsztynian – zauważył burmistrz Wojciech Lis, który rozmawiał też o przyszłości festiwalu ,,Rap Stacja” z jego organizatorami. Wreszcie decyzja zapadła.

Baza noclegowa: Pole namiotowe, domki kampingowe, kwatery prywatne, motele, pensjonaty i hotele – wszystko położone w lesie nad brzegiem jeziora.

Dodaj swój komentarz