Zbliża się wydarzenie jakiego nie było dotąd – zatytułowany Jura Summer Open’er Event to wydarzenie z dinozaurami w tle na ternie najwięszego juraparku w okolicy Bydgoszczy.


JuraPark Solec Kujawski wraz z Restauracją Jaskiniową zapraszają na wyjątkową imprezę na wolnym powietrzu – Jura Summer Open`er Event, który rozpocznie się 1. lipca 2017 roku o godz. 20:00 na dziedzińcu parku dinozaurów w Solcu Kujawskim.

 

Usłyszymy muzczne gwiazdy z regiony, które zadbają o najbardziej wybredne muzyczne ucho czyli Dj`e: Toxic Noiz, Mario Deejay Pres. MDJ, Roberto Bedross, Luke Labic, Eddie D., Irvin oraz Qba.


Coś więcej o muzycznych gwiazdach? ::

Toxic Noiz – mistrz eventów, grał na Sunrise Festival, Independance, Revolution, EnTrance, EnHouse, w 2000 roku zdobył Grand Prix w Mistrzostwach Polski DJ`ów. Jego dusza gra w rytmach House, Tech House, Garage, Progressive, Big Room, Dubstep..

https://www.facebook.com/ViktorDrzewieckiEddieD/videos/1956425691256574/

Mario Deejay Pres. MDJ – rezydent kilku popularnych klubów w regionie, zdobywca tytułu DJ`a Roku z rąk Prezydenta Miasta Torunia. Jego nurt to energiczna muzyka w gatunkach House, Garage oraz Tech House i Techno. Prywatnie najbliżej mu do Progressive oraz Trance czy klasycznego Disco House.

https://www.facebook.com/ViktorDrzewieckiEddieD/videos/1958625557703254/

Roberto Bedross – zamiłowanie do muzyki wyniósł z domu rodzinnego, specjalista od mixowania hitów polskiej muzyki. House to jego druga tożsamość.

https://www.facebook.com/JuraParkSolec/videos/1903390449917577/

Luke Labick – DJ – dyrygent – znany z tego, że zza konsoli wykonuje serie gestów, dzięki którym wchodzi w niezwykłą relację z publicznością zgromadzoną w klubie. Temat jemu najbliższy to progressive.

Viktor Drzewiecki aka EDDIE D. – stara się łączyć dwie największe pasje – muzykę i gotowanie; płynnie lawiruje między talerzami a winylami. Uczestnik wielu festiwali. Elektronika to jego muzyczna natura.

Tomasz Irvin Ciupak – najmłodszy w ekipie, gra w rytmach tribal, minimal i techhouse, jak sam przyznaje, to mieszanka wybuchowa.

Qba – wieloletni prezenter radiowy, zdobywca nagród DJ`skich, bawi w rytmie Disco.

https://www.facebook.com/ViktorDrzewieckiEddieD/videos/1956279311271212/

O efekty świetlne, dobre nagłośnienie i niezapomnianą oprawę sceniczną zadbają specjaliści z JQD Team.

Oprócz dźwięku i światła, zostaną przygotowane specjalne strefy, tak by każdy uczestnik imprezy mógł zaspokoić podstawowe potrzeby: pragnienia, głodu i odpoczynku. Punkty gastronomiczne, bary i strefa chilloutu – dla tych, którzy zmęczeni szalonym tańcem, będą potrzebowali chwili relaksu.

Sponsorami przedsięwzięcia zostali: Farutex, Kompania Piwowarska, Debic Campina, Unilever Food Solutions, Nestle, Prymat, Fanex, Mc Cain oraz Aviko.

Zapraszamy Was na imprezę, jakiej nawet najstarsze dinozaury nie pamiętają – Jura Summer Open`er Event – nie może Was zabraknąć.

● Miejsce: JuraPArk Solec Kujawski
● Data: 1.lipca 2017 roku,
● Start 20:00
● Wstęp: 10 zł.

Dodaj swój komentarz