Dzisaj 24 września br. odbędzie się ogólnopolska akcja charytatywna na rzecz ciężko chorych dzieci z Twojego regionu. Wydarzenie organizuje Fundacja Mam Marzenie oraz hipermarkety Kaufland z okazji Światowego Dnia Marzyciela. Robiąc zakupy w jednym z 46 sklepów w całej Polsce, będzie można poznać działalność Fundacji oraz za pośrednictwem wolontariuszy zrealizować marzenia jej podopiecznych.

Przekaż datki i podaruj to, co najpiękniejsze – bezinteresowaną pomoc.

W sobotę w sklepach Kaufland, wolontariusze Fundacji Mam Marzenie będą zbierać datki dla dzieci, które nigdy nie przestały marzyć. Podopieczni Fundacji są bardzo zdolni, kreatywni i przesympatyczni, a ich wyobraźnia nie ma końca. Pomóżmy im uzyskać to, czego pragną, bo przecież marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia. Już w ten weekend możemy sprawić sobie wielką radość i pomóc chorym dzieciom, dla których nawet najmniejszy gest jest ważny i pozwala choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu.

W dniu Marzyciela, nie marz… DZIAŁAJ!

Robiąc zakupy w sklepach Kaufland, będzie można poznać działalność Fundacji i przekazać swój datek wolontariuszom lub wykonać przelew na rzecz FMM.

Dodaj swój komentarz