W Bydgoszczy przy Centrum Handlowym Auchan trwa budowa Salonu Agata, który oferuje meble i akcesoria wyposażenia wnętrz.

We wrześniu br., na działce przy Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz ruszyły prace budowlane przy realizacji Salonu Agata, w którym prace znajdzie około 100 osób. Generalnym wykonawcą inwestycji została sieć Agata S.A.

Salon Agata w Bydgoszczy przy ulicy Jasinieckiej w bydgoskim Fordonie będzie miał łączną powierzchnię 14 400 mkw. Zmotoryzowani klienci salonu będą mogli korzystać z parkingu samochodowego na 140 stanowisk. Będzie to trzeci po Włocławku i Toruniu salon tej sieci w województwie kujawsko-pomorskim.

Obecnie na działce w sąsiedztwie Centrum Handlowego Auchan trwają roboty ziemne i żelbetowe. Otwarcie Salonu Agata zaplanowano na III kwartał 2021 roku. Inwestycja jest trzecim partnerskim przedsięwzięciem z firmą Ceetrus Polska, deweloperem, inwestorem, zarządcą oraz komercjalizatorem wielu obiektów handlowych

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz oferuje blisko 40 sklepów i punktów usługowych. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, RTV Euro AGD, natomiast na terenie centrum znajduje się m.in. Decathlon i stacja.

Dodaj swój komentarz