W najbliższy weekend wielki festiwal z najlepsza polska muzyka bez ograniczenia stylów wykonana przez topowe żeńskie gwiazdy – festiwal z misją, z wiarą w zmiany na lepsze jutro – piszą o sobie organizatorzy.

Women’s Voices Bydgoszcz Festival – hasłem tegorocznej, 3. edycji jest „Girl power”. Podobnie jak w poprzednich latach, dyrektorką artystyczną przedsięwzięcia została Paulina Przybysz, która do udziału w projekcie zaprosiła niezwykłe artystki polskiej sceny muzycznej.

Na Wysokie Obcasy Stage w ciągu dwóch dni wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Paulina Przybysz, Brodka, Margaret, Ania Karwan, Maria Peszek, Natalia Przybysz, Natalia Szroeder, Shyness!, Hela Me Ry, Zalia.

Na zakończenie wydarzenia odbędzie się specjalny koncert „Women’s Voices Girl Power”, podczas którego będzie można usłyszeć w unikalnych duetach m.in. Paulinę Przybysz, Rosalie, Margaret, Anię Karwan, Monikę Borzym czy Kasię Lins.Women’s Voices to nie tylko scena i koncerty.

Na festiwalowiczów czekać będą też m.in. strefa spotkań „Od Nowa” inspired by Answear.com z cyklem rozmów/dyskusji/wywiadów, do której zaproszone zostały twórczynie i aktywistki, a także strefa mody.

Bilety już teraz kupić można na:eBilet.pl
Karnet dwudniowy ➡️https://sklep.ebilet.pl/17732923532771464
9 października ➡️https://sklep.ebilet.pl/17732923532771462
10 października ➡️https://sklep.ebilet.pl/17732923532771463

empikbilety.pl ➡️http://bit.ly/BiletyEmpik

goingapp.pl ➡️http://bit.ly/BiletyGoing

Współorganizatorem wydarzenia jest Miasto Bydgoszcz.

Dodaj swój komentarz