Jak pewnie wiecie dużo firm zmaga się z problemami finansowymi, a w tym gronie jesteś również bydgoska Papugarnia. Rachunki trzeba płacić, papugi i alpaki muszą zdrowo jeść, personel, który zajmuje się papugami trzeba utrzymać; tego jest jeszcze więcej… a przychodów brak.
Do bydgoskiej Papugarni przyjechały niedawno papugi z Wrocławia (jest to również nasza Papugarnia), łącznie mamy ich teraz na utrzymaniu około 150 sztuk – prościej o nie zadbać w jednym miejscu. Papugi codziennie dostają owoce, warzywa i ziarno.

Papugarnia zwraca się z prośbą o pomoc:
„Dlatego powstał pomysł z MAGICZNĄ SKRZYNECZKĄ.
Jeżeli chcecie dołożyć cegiełkę i wspomóc nasze papugi możecie zostawiać owoce i warzywa (spis co papugi mogą jeść wrzucimy w komentarzu), przy bramie wjazdowej. Jeżeli chcecie je ofiarować osobiście, również nie ma problemu – wystarczy napisać do nas wiadomość prywatna i jakoś się dogadamy. Osoby, które ofiarują nam owoce bądź warzywa prosimy o dołączenie karteczki z imieniem. Jest to dla nas bardzo ciężki okres, nikt z nas nie spodziewał się takiej sytuacji, więc prosimy o pomoc!

Lista warzyw, jakie papugi mogą jeść: Buraki, marchew, rzodkiewka, pietruszka nać i korzeń, seler nać i korzeń, bataty, ziemniaki, papryka, kalafior, brokuł, roszponka, szpinak, dynia, kabaczek, cukinia, melon, arbuz, ogórek, pomidor, koperek.

Każda osoba chętna wesprzeć Papugarnie – może się z nami skontaktować tel. 52 335 30 00 / mail info@lovebydgoszcz.pl .

Dodaj swój komentarz
Krzysztof Zgierski
Author: Krzysztof Zgierski

Młody energiczny i aktywny działacz w Love Bydgoszcz!