Policjanci z komendy miejskiej namierzyli i zatrzymali 40-latka do sprawy śmierci bydgoszczanina. Ciało mężczyzny zostało znalezione w jednej z bydgoskich kamienic. Prokurator przedstawił już zatrzymanemu zarzut zabójstwa. Grozi mu kara dożywocia.

Wczoraj (01.04.2020) wieczorem policjanci z bydgoskiego Śródmieścia ujawnili w jednej z kamienic przy ulicy Mickiewicza ciało 71-letniego mężczyzny. Osoba miała obrażenia głowy. Na miejsce została skierowana ekipa „dochodzeniowo-śledcza”. Pod nadzorem prokuratora funkcjonariusze przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. W sprawę zaangażowali się policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy. Kryminalni wytypowali podejrzewanego.

Dzisiaj (02.04.2020) policjanci namierzyli i zatrzymali do sprawy 40-latka. Mężczyzna ukrywał się w jednym z opuszczonych budynków w centrum miasta. Zatrzymany został dowieziony do bydgoskiej komendy. Zgromadzony materiał dowodowy został przekazany do prokuratury. Jeszcze dzisiaj 40-latek stanął przed obliczem prokuratora. Oskarżyciel przedstawił mu zarzut zabójstwa. Będzie też skierowany wniosek do sądu o tymczasowy areszt podejrzanego.

Dodaj swój komentarz
Krzysztof Zgierski
Author: Krzysztof Zgierski

Młody energiczny i aktywny działacz w Love Bydgoszcz!