Wielkimi krokami zbliża się rok szkolny, a wraz z nim przygotowania do rozpoczęcia nauki i kompletowanie wyprawki. Plecak, zeszyty, książki i strój na w-f, to tylko część niezbędnych rzeczy. Nie można zapomnieć też o piórniku, który pomieści wieleskarbów, a do tego ołówki, długopisy i ulubioną gumkę do ścierania. okazji rozpoczęcia roku szkolnego bydgoska galeria rozdaje piórniki! Już 27 i 28 sierpnia rusza specjalna promocja dla klientów CH Focus, w której do zdobycia  kolorowe piórniki!

Focus Bydgoszcz pomoże skompletować szkolną wyprawkę! W bydgoskim centrum handlowym znajduje się wiele sklepów, w których rodzice oraz dzieci mogą zrobić zakupy przygotowujące do powrotu do szkoły. Na klientów poszukujących ubrań idealnych na wrzesień, czekają takie marki jak Smyk, Sinsay, H&M, Reserved Kids czy House. Natomiast w papiernicze wyroby można zaopatrzyć się w Empiku, księgarni Świat Książki oraz w Inmedio. To nie wszystko.Robiąc zakupy w dniach 27 i 28 września br. można zgarnąć specjalny prezent od CH Focus – piórnik z limitowanej kolekcji! Wystarczy zrobić zakupy w jednym ze sklepów znajdujących się na terenie centrum handlowego za min. 100 złotych na jednym paragonie i być klubowiczem programu #maszokazje. Następnie należy udać się do Punktu Obsługi Akcji, który będzie znajdował się na parterze centrum handlowego w pobliżu salonu iDream oraz okazać paragon i odebrać nagrodę.

– Nieuchronnie zbliża się jesień, a wraz z nią powroty do szkolnych ławek. Obserwujemy już trwające przygotowania do nowego roku szkolnego. Chcąc ułatwić to zadanie rodzicom i sprawić przyjemność przyszłym uczniom, przygotowaliśmy specjalną niespodziankę w postaci praktycznego piórnika z limitowanej kolekcji. Mamy nadzieję, że ten artykuł umili najmłodszym czas spędzony w szkole. Zapraszamy do zakupów – mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy. 

Akcja odbędzie się w dniach 27 i 28 sierpnia br. w godzinach 11:00-20:00. Klient, w zamian za jeden rachunek może otrzymać jeden upominek, a w czasie trwania całej akcji maksymalnie dwie nagrody.

Program #maszokazje

Program kuponowy #maszokazje oferuje wiele wyjątkowych okazji w jednym miejscu i każdego dnia. Klienci zyskują dostęp do promocyjnych ofert, dostępnych wyłącznie w sklepach znajdujących się w Focus Bydgoszcz, a także możliwość skorzystania ze zniżek. Zapisani klubowicze jako pierwsi dowiadują się o akcjach zniżkowych, czy organizowanych wydarzeniach w centrum handlowym. Dodatkowym benefitem dla klubowiczów jest możliwość skorzystania z kolejnych bezpłatnych godzin parkowania w centrum handlowym. Zarejestrowani klubowicze po wpisaniu numeru rejestracyjnego w aplikacji #maszokazje otrzymują 1 godzinę gratis od poniedziałku do piątku oraz 2 dodatkowe godziny podczas weekendowego pobytu w Focus Bydgoszcz. Do programu #maszokazje można dołączyć w każdej chwili. Więcej informacji znajduje się na stronie www.focusbydgoszcz.pl/maszokazje/

Pełny regulamin promocji znajduje się na stronie www.focusbydgoszcz.pl/

––

Centrum Handlowe Focus w Bydgoszczy

Centrum Handlowe Focus w Bydgoszczy powstało w centrum miasta, w zrewitalizowanych zakładach mięsnych zbudowanych w XIX/XX w. To najchętniej odwiedzane centrum handlowe w Bydgoszczy. W 2010 roku uznane zostało przez Forum Najemców za jeden z 10 najlepszych obiektów handlowych w Polsce. Centrum liczy ok. 90 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 42 tys. mkw. powierzchni najmu GLA, na której znajduje się prawie 140 sklepów i lokali gastronomicznych oraz usługowych. Do grona najemców zaliczają się salony znanych marek odzieżowych, takich jak: H&M, Reserved, Mohito, Guess, New Yorker, HalfPrice, a także elektromarket Media Expert, Empik, Smyk, iDream Apple Premium Reseller oraz salony z wyposażeniem domu: Duka i Home&You. Dla miłośników aktywnego trybu życia na niemal 900 mkw. swój asortyment oferuje marka Intersport oraz funkcjonuje największy całodobowy klub fitness w Bydgoszczy– StepOne. Najmłodsi mogą korzystać z sali zabaw Figlowisko oraz zewnętrznego placu zabaw, znajdującego się od ulicy Jagiellońskiej. Do dyspozycji klientów jest bogata strefa food court, złożona z takich restauracji i lokali, jak: Pizza Hut, Burger King, KFC, McDonald’s, Berlin DonerKebap, Bierhalle, Express Oriental, Costa Coffee, Cukiernia Sowa i wielu innych. Powierzchnię blisko 3 tys. mkw. zajmuje Carrefour Market. W obiekcie znajduje się także 13-salowe kino Cinema City, które jest największym kompleksem kinowym w mieście. Centrum jako jedyne w regionie posiada salę 4DX. CH Focus w Bydgoszczy zostało oddany do użytku w 2008 roku. Jest laureatem wielu cennych nagród:

Dodaj swój komentarz