Nowe pokolenie komedii. Dlaczego młodzi ludzie wolą stan up?

            Mijają lata, a na scenie pojawiają się coraz to nowsze formy artystyczne. Kiedyś zachwycał kabaret, teraz stand up wydaje się być bliższy ludzkim sercom i uśmiechom. Żarty, które dotyczą sytuacji, które spotykają przeciętnych obywateli oraz bezpośredni kontakt komika z publicznością to cechy, którym kabaret może pozazdrościć stand upowi.

            Wciąż świeża na polskim rynku komedii forma, przyciąga coraz to większe ilości spragnionych śmiechu widzów, wypełniających widownie. Na scenie oświetlonej pojedynczymi reflektorami postawiony statyw z mikrofonem. Niby nic, a za chwilę wydarzy się tak wiele.

            Nie inaczej będzie 14. marca w Eljazzie. Po 6 latach toruńskij egzystencji, do swojego rodzinnego miasta, powraca Jakub Poczęty-Błażewicz. Podąża on inną drogą niż pozostali standuperzy w Polsce. Jego program pt. „Ciekawostka”  jest inna od wszystkich pozostałych. Prócz wywoływania spazm śmiechu w odbiorcach, zmusza ich także do refleksji. Kuba opowiada bowiem jednolitą historię, przeplataną licznymi anegdotami. Opowieść ta jest bardzo osobista i momentami wzruszająca. Rozlicza się on ze swoim dorastaniem, dysfunkcyjną osobowością i słabościami w sposób prześmieszny, a przede wszystkim – do głębi szczery.

            Na scenie wspierać Jakuba będzie Mateusz Petryka.

Wydarzenie organizowane przez zespół Cooltura.pl, które odbędzie się 14. marca o godzinie 20:00. Lokalu Eljazz ul. Kręta 3.

Bilety dostępne tutaj :

Bilety do kupienia : KupBilecik.pl
Dodaj swój komentarz