No i stało się, od dłuższego czasu zabierałem się do pisania, by przybliżyć świat nieruchomości, by opowiedzieć o pracy, o naszym mieście o świecie z punktu widzenia pośrednika.

Ale od początku, nazywam się Maciej Andruszczenko, obecnie prowadzę w Bydgoszczy biuro obrotu nieruchomościami „Blisko Nieruchomości”. A przed nami cykl publikacji o smaczkach z życia pośredników, biur nieruchomości, lokalnych inwestycjach, oraz aspektach prawnych, sprawach podatkowych, czy atrakcyjności poszczególnych dzielnic pod kątem zamieszkiwania, czy inwestowania.

Cykl będziemy publikować w każdy wtorek.

Biuro powstało krótko po lockdownie związanym z pandemią, wcześniej pracowałem w dwóch innych biurach, między innymi w Toruniu. Chcąc zmieniać obecny rynek, rozwijać się, podnosić standardy obsługi, lepiej dbać o komfort klientów z mottem „Z miłości i szacunku do jakości, Blisko Nieruchomości” tworzę wraz z zespołem cudownych ludzi miejsce, w którym chcemy to właśnie zapewnić. Pośrednikiem jestem od ponad pięciu lat, wcześniej całe życie pracując w handlu, to tutaj znalazłem swoją misję. Prowadzę szkolenia, organizuję imprezy dla ludzi z kręgu nieruchomości, staram się rozbudowywać sieć współpracy wśród pośredników, a w wolnych chwilach organizując akcje dobroczynne i grając w Bydgoszcz Archers w futbol amerykański, pozbywam się codziennego stresu. Na co dzień jestem mężem wspaniałej żony i właścicielem trójki nieziemskich zwierzaków. Jestem także licencjonowanym pośrednikiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Zapraszam Maciej Andruszczenko

Dodaj swój komentarz