W sobotę, 27 sierpnia, po raz kolejny w Centrum Handlowym Rondo odbędzie się przedstawienie dla najmłodszych w ramach cyklu „Teatrzyków na Okrągło”. Tym razem dzieci czeka spotkanie z tytułowym Królem Dżungli, a przygody wielkiego lwa uzupełni ekologiczne przesłanie, dodatkowo uzupełnione warsztatami plastycznymi z motywem recyklingu.

Teatr Bajeczny z Bydgoszczy wystawi sztukę na scenie umiejscowionej tradycyjnie w pobliżu nowo otwartego sklepu Sinsay w godzinach 11.00, 13.00 oraz 15.00. Tym razem aktorzy, podczas spektaklu pełnego muzyki i tańca, przedstawią wciągającą historię Lwa Teodora. 

Odważny i silny Teodor przewodzi radosnej gromadzie zwierząt w ostępach afrykańskiej dżungli, której piękno zostanie w pełni oddane dzięki dopracowanej scenografii. Pewnego dnia w spokojnym życiu dzikich zwierzaków pojawi się okrutna i podstępna Żmija, której celem będzie sianie zniszczenia i sprawianie problemów mieszkańcom dżungli. Król Dżungli – w osobie dzielnego lwa, dzięki wsparciu przyjaciół, stanie w obronie swojej krainy. Wzruszająca opowieść o sile przyjaźni będzie niosła ze sobą ekologiczne przesłanie, które na długo pozostanie w dziecięcych głowach.

Tuż po spektaklu najmłodsi będą mogli wziąć udział w rozwijających warsztatach plastycznych prowadzonych przez pracowników Ogrodu Zoologicznego w Myślęcinku, podczas których nauczą się tworzyć niepowtarzalne zwierzątka z kartonów, butelek i innych odpadów. Zaczerpną nieco ekologicznej wiedzy i poznają znaczenie recyklingu w codziennym życiu. Po warsztatach dzieci będą mogły otrzymać pieczątki do specjalnego dzienniczka, a po uzbieraniu sześciu pieczątek – pod koniec roku odebrać nagrody.

„Teatrzyki na Okrągło” w Centrum Handlowym Rondo przyciągają każdorazowo coraz więcej widzów. Dzięki zróżnicowanym godzinom przedstawień może je swobodnie obejrzeć jeszcze większa liczba dzieci, a sceniczne historie z morałem wciągają również rodziców i opiekunów. Trochę sztuki, dużo radości i doskonała zabawa podczas warsztatów sprawiają, że zdecydowanie warto zarezerwować sobie czas na sobotnie wyjście do CH Rondo.

CROMWELL Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 7.5 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy. Cromwell oferuje globalną platformę i infrastrukturę wykorzystującą w pełni zintegrowany model zarządzania nieruchomościami inwestycyjnymi. Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,8 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.  Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

Dodaj swój komentarz