Z pewnością niektórym trudno uwierzyć, klub Soda zamknięta! Kładzie krok w tył, przez co znika z mapy klubowej. Być może to nie koniec – plany są ambitne, pełna organizacja, nowa odsłona, by wystartować jesienią z pompą. Czyżby czeka nas Soda 3.0?

Siedmioletnia bajka chwilowo dobiega końcu, dokładnie dwa miesiące temu publikowaliśmy artykuł zatytułowany — Koniec Sody? – Skandal ostateczny! Odnoszący się do zamknięcia popularnej imprezy w klubie, dziś już wiemy – lokal zamyka się po latach.

Poniżej publikujemy oświadczenie przedstawicieli lokalu:

Poniżej publikujemy oświadczenie przedstawicieli lokalu:

Drodzy Sodowicze,
Komunikat wysokiej wagi! Po wielu latach ciągłego zabiegania postanowiliśmy zrobić krok w tył, ustawić się w drugim rzędzie i zorganizować zasoby tak, aby wczesną jesienią przywitać Was już w zupełnie innym, nowym miejscu… Tym, którzy bywali z nami dziękujemy z całego serca. Tych, których jeszcze u nas nie było zapraszamy do nowej rzeczywistości już za kilka miesięcy… Zapraszamy na ostatnie granie w klubowej przestrzeni.
To będzie trochę jak sen. Idziemy spać! Wstaniemy z podwojoną siłą i głową pełną nowych pomysłów, aby po raz kolejny zaskoczyć bydgoski rynek rozrywkowy….

Ciekawi? My też!
Ciąg dalszy nastąpi…
Grafika pochodzi z fanpage Soda 2.0.

Z biegiem lat zmienia się trend, aktualnie ludzie nie chodzą do klubów a na miasto. Mniej się spotykamy w domowych zaciszach – #domówki a celebrujemy w pubach, spotykając na przemian znajomych. Co świadczy większa ilość pubów, lokali z browarem i gastronomią w porównaniu do ilości klubów. Tak jest.
Czas letni to straszny okres dla klubów — dłuższy dzień, słoneczna pogoda i wiele propozycji dla odbiorców. To sprawia, że nie chowamy się w klubach przed zimno-szarą pogodą a właśnie wychodzimy na świeże powietrze.
Ostatni element to zapewnienie jakości lokalu w każdym mniemaniu, co bardzo często z czasem maleje, na niektórych przykładach.
O Sodzie nie zapomnimy, wyjechała na urlop! Poczekamy chwilę na nową odsłonę, której z pewnością nadal brakuje w Bydgoszczy.

Wideo relacja z otwarcia Soda 2.0.

Przed nami ostatnie spotkanie w starym miejscu, w starym wystroju i ze starą najlepszą ekipą Sody 2.0. ! Poprowadzi ją niezastąpiony DJ Bajo!
Widzimy się w środę 19. czerwca od 21:00.

Dodaj swój komentarz