Już po raz trzeci, bydgoskie centrum handlowe zaprasza tych wszystkich, którym los czworonożnych przyjaciół nie jest obojętny do udziału w zbiórce . W zamian za podarowaną żywność dla psów lub kotów, bądź inne potrzebne zwierzakom rzeczy, darczyńcy będą mogli odebrać świąteczną choinkę.

Zima to wyjątkowo trudny czas dla psów i kotów mieszkających w schronisku. Dlatego CH Focus w Bydgoszczy już po raz kolejny angażuje się w zbiórkę karmy dla zwierząt (dla psów i kotów) oraz materiałów służących do ocieplania boksów (kołder, kocy i innych tkanin). W akcji może wziąć udział każda osoba – w zamian za wsparcie czworonogów, otrzyma ona świąteczny prezent od bydgoskiego centrum w postaci żywej choinki pachnącej lasem.

Podczas zeszłorocznej edycji, udało się zebrać ponad 2 tony karmy dla zwierząt (suchej i mokrej), około 300 ciepłych kołder i koców na zimę, a także prawie 200 kg żwirku dla kotów. Ponadto darczyńcy podarowali bezdomnym zwierzakom wiele smakołyków i zabawek, a także legowiska, gryzaki, smycze i obroże. Wśród zebranych artykułów nie zabrakło również przydatnych akcesoriów w postaci misek, ręczników, podkładów higienicznych, szczotek, a nawet klatek do transportu czworonogów.

Akcja „Karma Wraca” odbędzie się w sobotę, 19 grudnia, na placu przed CH Focus
w Bydgoszczy od ulicy Jagiellońskiej, w godzinach 12.00 -17.00. Liczba choinek jest ograniczona.

Dodaj swój komentarz