Nowotwory prostaty czy jąder to nadal temat tabu. Świadczy o tym m.in. mała liczba mężczyzn, decydujących się na badania profilaktyczne. Czas to zmienić!

Polska Press zaprasza bezpłatnie 26 listopada na Hale Łuczniczki, gwarantowane sportowe emocje w integracji ważnej sprawy, jaką jest profilaktyka. Tym razem skierowana w stronę mężczyzn, REAKCJA JĄDROWA to akcja, dzięki której dowiesz się, na co należy zwracać uwagę dbając o swoje zdrowie oraz jak się badać, by odpowiednio wcześnie wykryć chorobę. 

Zaczynamy w piątek o 18:00, czekać na nas będzie mecz akademii piłkarskiej dzieci w wieku 10’lat Chemik Bydgoszcz kontra Polonia Bydgoszcz.

To tylko początek, dodatkową atrakcją będzie mecz pokazowy, specjalnie utworzonej drużyny, w której spotkamy znanych sportowców, celebrytów, dziennikarzy czy ludzi biznesu.

Podczas wydarzenia będą rozdawane vouchery na bezpłatne badania profilaktyczne.

Masa atrakcji dla publiczności, konkursy, pokazy bydgoskich Cheerleaderek i animacje dla najmłodszych kibiców – Wszystko w trosce o zdrowie w zasadę Sport to Zdrowie!   

Dodatkowo dla zainteresowanych będą dostępne stoiska partnerów, Centrum Onkologii – będzie możliwość wykonania podstawowych badań. Specjaliści pokażą także, jak prawidłowo przeprowadzać samobadanie w domu.

Vitalabo przygotowało dla pierwszych 500 osób vouchery na darmowe badania czynnika PSA we krwi dla mężczyzn powyżej 40’roku życia. Możliwość skorzystania w dowolnym punkcie sieci.


Będziemy mogli także wesprzeć finansowo oddział urologiczny Centrum Onkologii, co pozwoli na dodatkowe bezpłatne badania dla mieszkańców regionu.

Organizatorzy apelują, wesprzyj akcje – przyjdź na wydarzenie to wszystko dla Was!

Demo Image 54
Plakat Wydarzenia | Polska Press mat. prasowe

Organizatorem jest Polska Press Kujawsko Pomorskie, wydawca Expressu Bydgoskiego, Gazety Pomorskiej czy toruńskich Nowości.

Partnerem Honorowym objął Wojewoda Kujawsko Pomorski Mikołaj Bogdanowicz oraz Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki.

Gorąco zapraszamy!

Demo Image 70
Dodaj swój komentarz