Wielki finał WOŚP już jutro (30 stycznia). W tym roku Orkiestra wesprze okulistykę dziecięcą, dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Podczas tego wydarzenia w Bydgoszczy na Starym Rynku będą również odbywać się koncerty oraz tradycyjne “Światełko do nieba”. / ZE WZGLĘDÓW POGODOWYCH KONCERTY ZOSTAJĄ PRZENIESIONE DO HALI ŁUCZNICZKA!!!

W ramach finału WOŚP, w niedzielę 30 stycznia, z puszką na ulicach Bydgoszczy pojawi się także Prezydent Miasta, Rafał Bruski. Można się dorzucić również do wirtualnej skarbonki prezydenta – link TUTAJ. Liczy się każda kwota.

UWAGA!

Ze względu na zagrożenie silnym wiatrem i alerty dla naszego województwa przenosimy miejsce 30 Finał WOŚP w Bydgoszczy ze Starego Rynku na HSW Immobile Łuczniczka przy ul. Toruńskiej 59.

Startujemy o godz. 12:00.

Nie zabraknie również koncertów. Kto wystąpi?

Program koncertu

12:15 – Szkoła tańca BOHEMA

13:15 – Szkoła muzyczna Yamahy

14:00 – Czekaniem

15:15 – Lila Laskowska

16:00 – Graffiti

16:45 – Bydgoscy bluesmani

17:30 – Bydziacomband

18:30 – Robert Cichy

19:30 – Gibbs i Oliwier Olson

20:00 – Światełko do nieba

20:15 – Paluch

Szczegóły na stronie: https://wosp.bydgoszcz.com.

Jak co roku bydgoski sztab przygotował także zbiórkę bitcoinów. Można ją wesprzeć TUTAJ.

Jakie inne wydarzenia przygotowano na tegoroczny finał?

Halowy Turniej Piłki Nożnej

Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, to kolejną inicjatywą ALSP „Wyżyny”, wspólnie z Dyrekcją SP nr 31 i lokalnym Komitetem WOŚP, będzie halowy turniej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zawody planowane są na 30 stycznia 2022 od godziny 10:00 na obiekcie przy ul. Karłowicza 2 w Bydgoszczy.

Rywalizacja sportowa (formuła „open”) połączona będzie z drobnymi licytacjami. Turniej planowany jest max. dla 8 ekip.

Organizatorzy tradycyjnie gwarantują transparentność finansową. Zawody odbywać się będą pod skrzydłami lokalnego Komitetu WOŚP, a każda kwota (wpisowe i z licytacji) trafi bezpośrednio do puszki Orkiestry. Obowiązywać będzie rozliczenie wyłącznie gotówkowe. Po zakończeniu zawodów puszka zostanie przekazana do lokalnej siedziby WOŚP i tak jak podczas poprzednich edycji, po jej otwarciu sporządzony będzie protokół. Raport z tego wydarzenia pojawi się na stronkach ligowych.

Wpisowe do zawodów ustalamy na kwotę min. 25 zł od zawodnika. Skład max. 10 osób.

Do akcji, jak zwykle, przyłączy się także spore grono ligowych partnerów ( Laser Fight 2, Camel Pizza, BD ART Sp z o.o., Browar Osowa Góra, Klub Antena, Szkoła Jazdy Engel, Pierrot, Squash Point Bydgoszcz, Dias-Group, Fit Forma Bydgoszcz, Roller Park Bydgoszcz, Pizzeria Toscania, Gabinet Hiperbaryczny Hipermedicum, VR World Bydgoszcz, Centrum Zabaw i Edukacji Złoty Smoczek, Fit&Sport Studio, ProFishing Center, Szkoła Tańca Dance Crew, Enea Astoria Bydgoszcz.

Zapraszamy do udziału i niebawem do licytowania!

Informacje – Robert Borowicz (tel. 501-549-149).

**********

„A”: Bohamet SA, Szkoła Jazdy Engel, 1 Brygada Logistyczna, Martech

„B”: AKP 1996 Skrzetusko, PPHU Dach, Camel Pizza, Magstal S.C.

**********

Terminarz (1 x 12 min):

10:00 Bohamet SA – Szkoła Jazdy Engel

10:15 1 Brygada Logistyczna – Martech

10:30 AKP 1996 Skrzetusko – PPHU Dach

10:45 Camel Pizza – Magstal S.C.

11:00 Martech – Bohamet SA

11:15 Szkoła Jazdy Engel – 1 Brygada Logistyczna

11:30 Magstal S.C. – AKP 1996 Skrzetusko

11:45 PPHU Dach – Camel Pizza

finał licytacji

12:30 Bohamet SA – 1 Brygada Logistyczna

12:45 Martech – Szkoła Jazdy Engel

13:00 AKP 1996 Skrzetusko – Camel Pizza

13:15 Magstal S.C. – PPHU Dach

13:30 2A – 1B

13:45 1A – 2B

14:00 o III miejsce

14:15 FINAŁ

30. finał WOŚP to już 7 raz jak MuzeumKomorek.pl wspiera finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bydgoszczy. Po raz pierwszy wystawiali się podczas 24 finału na Starym Rynku w Bydgoszczy, aby w kolejnych latach kontynuować tą tradycję w namiocie Moto DawcówUśmiechu.Podczas 28. finału pierwszy raz mogliście Państwo odwiedzić to prawdopodobnie pierwsze takie w Polsce miejsce. Dwa lata temu Muzeum odkryło rąbka tajemnicy i podczas WOŚP udostępniło część swojej kolekcji (reszta lokalu była jeszcze w trakcie remontu).W niedzielę 30 stycznia MuzeumKomórek otwarte będzie w zamian za zasilenie puszki WOŚP. Tego dnia nie będzie tradycyjnego oprowadzania, natomiast cała kolekcja dostępna będzie dla Państwa na wyciągnięcie ręki. Zachęcamy również do rozmów z założycielami Muzeum.Zbiory Muzeum to ok 2800 telefonów, z czego blisko 1110 to pojedyncze modele. Do tego niezliczona ilość gadżetów i świecidełek z logo operatorów.
Serdecznie zapraszamy w Niedzielę 30 stycznia 2022 podczas 30. Finału WOŚP. Bydgoszcz, ul. Pomorska 15 (brama vis-a-vis Straży Pożarnej).


30 stycznia 2022 już po raz IV wyruszymy Retro Karawaną WOŚP

Będzie to parada niesamowitych pojazdów i liczymy ,że pojedzie grubo ponad 30 aut m.in klasyki rodem z PRLu, mlalcuhy, polonezy, żuki, pojazd opancerzony BRDM, czapajew, Vw Iltis milicyjny UAZ, Star 25, Mercedesy, garbusy, amerykańskie krążowniki i wiele innych ciekawych pojazdów wioząc muzykę z głośników w tej kolorowej karawanie pokonując kilkadziesiąt km i w ten sposób akcentując ten szczególny dzień. Trudno ,żeby na takiej trasie nie było wyjątkowych miejsc, gdzie by na Nas nie czekali . W tym roku planujemy się zatrzymać w kilku miejscowościach na spotkania z mieszkańcami, które przygotowane zostały przez naszych przyjaciół w określonych godzinach
Łochowice (świetlica wiejska) godz. – 11,30-12,30
Nakło (Garaż PRL) – 12,50 -13,50
Gliszcz -14,20-15,20
Bydgoszcz (Torbyd) – 17
Zapraszamy w te miejsca wszystkich, którzy chcą coś wrzucić do WOŚP-owej puszki, zobaczyć fantastyczne auta, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz spędzić czas w wyjątkowej atmosferze czy wylicytować coś szczególnego. Na tegoroczny wyjątkowy 30 finał WOŚP przygotowaliśmy 30 ręcznie wykonanych stalowych statuetek z podobizną Jurka Owsiaka na polskim „komarze”. Będą także specjalne kubeczki WOŚP.
Mamy też inne niesamowite gadżety :
Arkady Paweł Fiedler przekazał kilka sztuk filmów DVD z autografem z wyprawy „Maluchem przez Afrykę”
Pan Jan Ciepliński, cukiernik przekazał okazjonalne przepiękne i pyszne Pałuckie pierniki WOŚP-owe.
Skansen Łochowice przygotował kalendarze,kubeczki i super albumy kolekcjonerskie
Zapraszamy też wszystkie dzieciaki z własnoręcznie przygotowanymi sercami,które nie tylko pokażemy i zlicytujemy, ale też nagrodzimy słodkościami domowej roboty.
Dodatkowo gospodarze tych przystanków także czekają jeszcze ze swoimi niespodziankami, a więc będzie kolorowo, wesoło i nie może Was tam zabraknąć
Szczegółowe informacje śledźcie na Fb:
Baza Maszynowa w Kruszynie
IV Retro Karawana WOŚP
Siema i do zobaczenia na trasie! 

Dodaj swój komentarz