Już w weekend 18 i 19 września ponownie będzie się okazja do kulinarnego świętowania. Zapraszamy na VII Festiwal Smaków FoodTrucków. Na Wyspie Młyńskiej zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by ponownie zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Europy, Azji czy Ameryki. 

Wrzesień nie musi kojarzyć się wyłącznie z końcem wakacji. Mobilne restauracje nieustannie czasie przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz. Trafią i do Bydgoszczy, gdzie serwować będą m.in. azjatyckie pierożki dim sum, gruzińskie chinkali, meksykańskie tacos, czy bałkańskie cevapy. Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie.

Jak co roku organizatorzy stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca.
Są przekonani, że wysoka jakość składników to klucz do zadowolonych klientów. 

Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach czy belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z różnych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni azjatyckiej i europejskiej. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowych menu znajdą się m.in. hiszpańskie churrosy ze słodkimi dodatkami, amerykańskie donuty, tajskie lody i owoce w czekoladzie.

Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dot. wystawców, zasad bezpieczeństwa i będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo smacznych konkursach!

Strona wydarzenia: facebook.com/events/397067858632403/
MIEJSCE : Wyspa Młyńska

Kiedy: 18-19 września w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)


Dodaj swój komentarz