Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum przygotował ciekawe propozycje zarówno dla maluchów, przedszkolaków a także dla dzieci w wieku szkolnym. Wszystkie Maluszki i ich rodziców zachęcamy do udziału w zajęciach, które są doskonałą przygodą dla wszystkich przedszkolaków. Każdy znajdzie coś ciekawego: rytmika– świetna zabawa w świecie dźwięków, multisensoryka – zabawa wszystkimi zmysłami oraz zajęcia umuzykalniające z elementami muzyki klasycznej. Dla przedszkolaków przygotowano : balet, który uczy gracji i poczucia rytmu, zajęcia wokalno-teatralne (śpiew, aktorstwo i rozwijanie wyobraźni dzieci) a także zajęcia rozwijające z elementami piłki nożnej. Na koniec została jeszcze kreatywna plastyka dla Smyka. Mnóstwo twórczej zabawy czeka na dzieci w wieku 4-6 lat.

Dla dzieci od 7 do 12 Regnum wystartuje z zupełnie nowymi zajęciami artystycznymi . Będzie tam śpiew, aktorstwo, taniec i wiele innych ciekawych rzeczy. Efektem ich pracy będzie przedstawienie, które zostanie zaprezentowane w grudniu. Pierwsze bezpłatne zajęcia w dniu 29 września o godz. 16:30.

W tym roku szkolnym wznawione zostaną także zajęcia świetlicowe. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 10-12 lat. Zajęcia są bezpłatne a ich celem jest pomoc w odrabianiu zadań domowych i wyrównywaniu zaległości szkolnych. Zajęcia będą wzbogacone o spotkania z zaproszonymi gośćmi i warsztaty dla rodziców.

A w październiku kolejne nowe zajęcia! Warsztaty dziennikarskie!

Szczegóły : Maluszki z rodzicami: www.facebook.com/events/327098568600182

Przedszkolaki: www.facebook.com/events/790456821779401/

Dzieci w wieku szkolnym: www.facebook.com/events/330723538150954/

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy: fundacja@nowe-pokolenie.pl

S

Dodaj swój komentarz