Fotografujesz? Robienie zdjęć to Twoja pasja? Chcesz przyczynić się do promocji miasta? Rusza kolejna edycja Bydgoszcz Press Photo. Organizatorem corocznej akcji jest miasto Bydgoszcz.

Celem Konkursu jest promocja Bydgoszczy, jej atrakcji turystycznych, popularnych miejsc i organizowanych wydarzeń. W konkursie mogą wziąć udział osoby fotografujące amatorsko i zawodowo. Warunkiem jest, by zgłaszane do konkursu fotografie były wykonane w Bydgoszczy w 2021 z zastrzeżeniem, że przestrzeń prezentowana na zdjęciach nie mogła w międzyczasie ulec zmianom w wystroju czy architekturze zastrzegają organizatorzy. Materiały możemy przesyłać do 28 listopada.

https://audio.beyondwords.io/play/3243873

Konkurs ma zasięg ogólnopolski i skierowany jest do wszystkich osób fotografujących – są dwie odrębne kategorie: kategoria amatorska i kategoria zawodowa. Jeden uczestnik może zgłosić max. 5 pojedynczych zdjęć

Najlepsze prace wyłoni komisja konkursowa. Dla zwycięzców przewidziane są dwie nagrody główne po 2000 zł – jedna w kategorii amatorskiej dla autora Bydgoszcz Press Photo 2021, druga – w kategorii zawodowej dla autora Bydgoszcz Press Photo Pro 2021. Komisja Konkursowa może zdecydować o dodatkowych nagrodach dla prac wyróżnionych.

Zdjęcia przyjmowane są wyłącznie w formie cyfrowej. Pliki prosimy przesłać przez www.wetransfer.com na adres: photo@um.bydgoszcz.pl. Zdjęcia przesłane mailem nie będą brane pod uwagę. 

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Konkurs jest organizowany w okresie od dnia ogłoszenia na stronie www.bydgoszcz.pl do 28 listopada 2021 r. 

Dodaj swój komentarz