Uber Eats nareszcie w naszym mieście.
Zgłodniałeś? Kilka kliknięć na smartfonie, szybka płatność i po paru minutach dostawca z Twoim ulubionym daniem dzwoni do drzwi.
Takie możliwości daje Uber Eats – technologia, która łączy ponad 300 miast, 250 000 restauracji, setki tysięcy dostawców i miliony klientów na całym świecie.


Po Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i jeszcze kilku innych miastach przyszła pora na nasz region.
Od 1 września aplikacja rozszerza działalność na Bydgoszcz i Toruń!
Usługa ma za zadanie połączyć klientów z restauracjami aby jeszcze szybciej i wygodniej niż do tej pory skorzystać z ich usług. Wystarczy pobrać aplikację na smartfona i złożyć zamówienie.
Trasę dostawcy można śledzić na bieżąco na mapie w aplikacji.
Użytkownik wie też, o której godzinie dotrze do niego dostawca. Płatność za jedzenie pobierana jest z podpiętej do aplikacji karty bankowej.
Osoby korzystające z aplikacji mogą oceniać zamówione przez siebie potrawy oraz jakość dostawy za pomocą systemu gwiazdek.
Aplikacja uczy się preferencji użytkownika, rekomendując mu nowe potrawy, które mogą odpowiadać jego gustom kulinarnym.
Rynek dostaw jedzenia jest aktualnie jedną z najszybciej rozwijających się branżą gospodarki.


Oprócz restauracji sieciowych takich jak McDonald’s, Sphinx czy Subway będzie możliwość skorzystania z oferty wielu lokalnych punktów.
Po sukcesie w innych miastach można spodziewać się dużego zainteresowania tą usługą również i w naszym regionie.


Stwarza to również ciekawe możliwości zarobkowe dla kurierów.
Aby zostać dostawcą Uber Eats trzeba skorzystać z usług partnera. W naszym województwie lokanym partnerem jest firma Goeats.pl, która prowadzi rekrutację, załatwia wszystkie formalności i obsługę prawno – podatkową dla kierowców.
Aby zacząć zarabiać wystarczy mieć ukończone 18 lat, być niekaranym i posiadać rower, skuter lub samochód. Aplikacja działa w godzinach 11-23 przez 7 dni w tygodniu i w tym czasie można realizować dostawy dopasowując grafik do własnych potrzeb np zajęć na uczelni czy innej pracy.
Firma Goeats przygotowała dla kandydatów na dostawców atrakcyjne warunki finansowe oraz mnóstwo dodatkowych bonusów, które można poznać umawiając się na spotkanie w siedzibie w Bydgoszczy przy ul. Słowackiego 1 (róg Gdańskiej) i w Toruniu przy Władysława Łokietka 5 (Business Link).


Dane kontaktowe znaleźć można na stronie https://goeats.pl/ i na Facebooku https://www.facebook.com/GoEatspl-102834341071784/
Kibicujemy i życzymy smacznego!

Dodaj swój komentarz
Krzysztof Zgierski
Author: Krzysztof Zgierski

Młody energiczny i aktywny działacz w Love Bydgoszcz!