Bydgoszczanin znany w wielu kręgach sportowych i muzycznych jako Fiedas czyli Maciej Frelikowski zmarł w wieku 47 lat, poniedziałek 3 stycznia 2022 roku.

“Nigdy bym się nie spodziewała ze takie coś się wydarzy. Mój kochany mąż Fiedziu, odszedł wczoraj na zawsze do krainy wiecznego szczęścia. Mam nadzieję, że nawijasz tam z aniołami Kochany, Kocham Cię na zawsze Twoja Baby Luu”

napisała zona Lucyna Frelikowska we wtorkowy poranek.

Kim był Fiedas?

Po raz pierwszy zasłynął utworem “Musisz”, dzięki któremu zajął trzecie miejsce w konkursie piosenki Polskiego Radia Białystok. Bardziej znany bydgoskiej społeczności zasłynął utworem “To nie jest paradise”, który nawiązuje do samej Bydgoszczy. Wśród lokalnej społeczności hip-hopowej znany jest kilkanaście lat, Fiedas jest także autorem takich kawałków jak „Nieustraszony”, „Zapamiętaj”, „Reset”, „Wstawaj”. Współpracował z innymi bydgoskimi raperami, a także z wykonawcami z Niemiec.

Druga strona medalu Macieja była kulturystyka, był również trenerem personalnym – bral udział w ogólnopolskich konkursach gdzie odnosil sukcesy.  Czynnie udzielał się w akcjach charytatywnych, każdego roku robił paczki dla kobiet z domu samotnej matki. Pomagał wielu bydgoskim dzieciakom. Współpracował także z Godzieskim i Grysiakiem w ich projektach.

Maciej Frelikowski, urodził się 9 lipca 1974 roku.

Dodaj swój komentarz