Sieć sklepów Biedronka obeszła zakaz handlu, sieć jest otwarta w niedzielę, zakupy zrobimy już w aż 21 miastach. Jak to możliwe?

Biedronka kolejny raz wyszła w stronę klientów i zaproponowała całkowicie nowatorski sposób robienia zakupów. Dzięki któremu będzie możliwe zrobienie ich nawet w niedziele wolne od handlu. Taki zabieg z pewnością spodoba się wielu konsumentom, którzy do dziś rozpaczają w sieci nad tym, że większość niedziel w roku jest niehandlowa. Analitycy Jeronimo Martins Dystrybucja na pewno bardzo dokładnie przeanalizowali rynek. Dlatego wysnuli wniosek, że bardzo wiele osób nadal chciałoby mieć możliwość zrobienia większych zakupów właśnie w niedzielę. Wiąże się to zapewne z tym, że jest to ich jedyny dzień wolny od pracy. Dlatego rozwiązanie jakie zaproponowała Biedronka wydaje się wręcz rewolucyjne.

Biedronka obeszła zakaz handlu, jest otwarta w niedzielę, zakupy zrobimy już w aż 21 miastach

Niedawno dotarły do nas informacje, że między innymi w Łebie sieć sklepów przygotowała specjalny autobus, który będzie dowoził klientów pod dyskont. Dodatkowo w wielu lokalizacjach postanowiono wydłużyć godziny otwarci, a jakby tego było mało cześć sklepów ma być otwarta całodobowo. To jednak nie koniec innowacyjnych pomysłów Biedronki. Okazuje się bowiem, że sieć znalazła sposób na to żeby można było zrobić u nich zakupy nawet w niedziele wolne od handlu. Dodatkowo zostaną one nam dostarczone do domu.

Sieć sklepów Biedronka wyszła na przeciw oczekiwaniom klientów i proponuje zakupy za pomocą swojej strony internetowej. Do domu dostarczy nam je firma Glovo, która swoje usługi oferuje już w 21 miastach w Polsce. Są to: Białystok, Bydgoszcz, Chorzów, Gliwice, Katowice, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Lublin, Łódź, Olsztyn, Płock, Poznań, Rzeszów, Sopot, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, a także Zielona Góra.

Dzięki Glovo Biedronka będzie w dużych miastach otwarta nawet w niedziele niehandlowe

Biedronka podaje, że średni czas oczekiwania na przyjazd pracownika Glovo z naszymi zakupami to 45 minut. Dodatkowo jeżeli zakupy wyniosą więcej niż 199 złotych nie będzie nam doliczany koszt przyjazdu kuriera. Małe zakupy do wartości 50 złotych będą najmniej opłacalne, gdyż wtedy będzie nas to kosztowało dodatkowe 12,99 zł dla firmy Glovo.

Dodaj swój komentarz