Zapraszamy na trzecie urodziny Bydgoskiego Centrum Sztuki przy ul. Jagiellońskiej 47 !

PROGRAM:

🎈10:30-12:30 warsztaty ceramiczne z Anidecor Wystroje Wnętrz dla początkujących (koszt 35 zł, zapisy na bcs@horno.pl, zajęcia dla dzieci i dorosłych)
Na zajęciach panuje wolność twórcza, po dwóch tygodniach będzie można odebrać swoje dzieła po wypaleniu na tzw. biskwit, czyli ceramikę nieszkliwioną. Chętni mogą przyjść na kolejne zajęcia, aby poszkliwić prace lub pomalować je farbami (można je też w warunkach domowych przyozdobić samodzielnie lakierem do paznokci lub ftalówkami).

🎈11:00-13:00 warsztaty rysunku na wystawie rzeźb Stanisława Horno-Popławskiego, (zajęcia bezpłatne, zapisy na bcs@horno.pl, powyżej 15. roku życia)
Zapewniamy sztalugi i wszystkie materiały!
Prowadzenie: Agnieszka Markowska – konserwatorka dzieł sztuki, nauczycielka plastyki i zajęć artystycznych

🎈14:00-16:00 warsztaty introligatorskie z Nieladaco / Zrób sobie notes (bezpłatne, zapisy na bcs@horno.pl, powyżej 15. roku życia)
Na warsztatach będzie można spróbować swoich sił w pracach manualnych robiąc notes w sposób tradycyjny z wykorzystaniem różnych technik. Przy tej okazji porozmawiamy o rękodziele, produkcji realnych przedmiotów, a nie wyłącznie cyfrowych projektów.
Czego nauczycie się podczas warsztatów ?
▶︎ podstaw techniki szycia notesu
▶︎ jak wykorzystywać różne możliwości w pracy z papierem
▶︎ hotstampingu
▶︎ poznacie specyfikę papieru
▶︎ precyzji
Dla kogo są te warsztaty?
Warsztaty dla wszystkich. Nie trzeba mieć żadnego przygotowania, by przystąpić do zabawy.
Prowadzący: Łukasz Zbieranowski – grafik, copywriter, rzemieślnik, z wykształcenia psycholog. Spiritus movens i właściciel studia graficznego Fajne Chłopaki i marki rzemieślniczej Nieladaco.

Dodaj swój komentarz