Długo wyczekiwany wreszcie otwarty – Pasibus w Bydgoszczy. Słynna wrocławska burgerownia zaprasza do odwiedzin. W lokalu znajdziemy miejsce dla ponad stu klientów, a także koncik dla najmłodszych. W

Goście odwiedzający nowy lokal w Bydgoszczy mają do wyboru zestaw burgerów. W ofercie są m.in. klasyczny Włoski Pastuch z dodatkiem rukoli, parmezanu i grillowanego boczku, Bebek Junior z autorskim sosem BBQ, ostry Gonzales z papryczką jalapeno i nachosami, czy Awokadus z domowym guacamole i grillowanym boczkiem.

Wyrazisty smak burgerów Pasibusa, który jest jednym ze znaków rozpoznawczych marki, to zasługa m.in. ręcznie mielonej wołowiny. W każdym połączeniu smakowym mięso można bezpłatnie wymienić na kotleta wege (całkowicie wegetariańskiego, smażonego osobno) lub smażony ser przygotowany według autorskiej receptury.

Pasibus to marka burgerowni, która narodziła się we Wrocławiu w 2013 r. Pierwszy food truck Pasibusa stanął we Wrocławiu. Szybko stał się znanym miejscem na kulinarnej mapie miasta. Obecnie restauracje Pasibusa znajdują się już w 11 miastach w Polsce. Są to m.in. Wrocław, Warszawa, Łódź, Gdańsk, Katowice, Olsztyn i Poznań.

Dodaj swój komentarz