Duet światowej klasy wirtuozów Krzysztofa i Mikołaja Toczko na wyjątkowym koncercie w MIEJSKIM CENTRUM KULTURY w Bydgoszczy.
Wydarzenie rejestrowane w celach wydawniczych CD/DVD .
Gość specjalny – iluzjonista Kuba Walkowiak wkomponuje w muzykę elementy nieoczywiste…
Podczas koncertu odbędzie się licytacja gitary akustycznej podpisanej przez zespół DŻEM oraz ich gości jubileuszowego koncertu 40-o lecia w katowickim „Spodku”.
Uzyskany dochód zostanie przeznaczony na działania animacyjne prowadzone przez stowarzyszenie „Żółty Beret” na Oddziałach Onkologii i Psychiatrii Dziecięcej w Szpitalu im.Jurasza w Bydgoszczy.

Rozkład Jazdy : 15 lutego 2020 MIEJSKIE CENTRUM KULTRY w Bydgoszczy

godz. 19:00 Cafe Szpulka (wstęp wolny)

Patrycja & Iwo
Duet wokalno-gitarowy blisko związany z zespołem pARTyzant zaprezentuje akustyczne wersje znanych utworów z różnych gatunków muzycznych, takich artystów jak AC/DC, Avicii, Maanam, Guns’n’roses, Jason Mraz.
FB @jestempatrycjamazurek
INSTAGRAM @patrize_
FB @iwogronkowski
INSTAGRAM Iwo Gronkowski

godz.20:00 Sala Widowiskowa MCK

BILETY: www.bilety24.pl

Zespół pARTyzant

pARTyzant Rodzinny duet ojca i syna , który jako pierwszy rockowy zespół zagrał w prestiżowej sali koncertowej „Vahdat Hall“ w Islamskiej Republice Iranu dwukrotnie ją zapełniając (28 i 29.IV 2017).
Całkowicie własne, indywidualne słyszenie dźwięków i przekładanie ich na możliwości przede wszystkim gitary i perkusji. To nie jest zwykłe granie , to są projekcje, instalacje dźwiękowe. Jest jazzowanie i metalowanie…czyli – malowanie nastroju. Poezja dźwięku i Teatr.”
Takimi słowami występ pARTyzanta opisuje Ingeborg Nałęcka Ring.
porusza się płynnie pomiędzy różnymi stylistykami , nie brakuje mocnych rockowych riffów ,bluesowych smaczków , humoru i zabawy przeplatanych z zadumą. Ważnym , nieodzownym elementem koncertów jest interakcja z publicznością oraz nieskrępowana improwizacja.
Na repertuar składają się głównie kompozycje własne przeplatane od czasu do czasu oryginalnymi interpretacjami znanych tematów.

Zespół tworzą :

Krzysztof Toczko ( gitary , wokal ) :

Początek swojej działalności artystycznej zawdzięcza grupie DŻEM , z którą współpracuje do dziś a w latach 1991-1994 stale jej towarzyszył grając na akordeonie , harmonijce ustnej i gitarze (muzyk gości na sześciu wydawnictwach zespołu). Gitarzysta do perfekcji opanował trudną i widowiskową technikę tappingu oburęcznego, która umożliwia mu niezależne granie na dwóch gitarach jednocześnie.
Ową wirtuozerię doceniło już blisko 7 milionów widzów śledzących kanał YouTube artysty ( https://www.youtube.com/user/partyzgit ) .

Rekomendacje :

– „Gość, którego koniecznie trzeba posłuchać“ ( JOE SATRIANI )
– „Człowiek, który ma dwa mózgi“ ( BOBBY CEDRO – główny inżynier w firmie DUNLOP, twórca kultowej CRY BABY )
– „Niezwykle oryginalny wirtuoz gitary“ ( DON LEMON – redaktor CNN )
– „Cooperfield gitary“ ( ZBIGNIEW HOŁDYS )

Mikołaj Toczko ( perkusja ) :

Od dziecka związany ze „światem muzycznym“.Biegle miesza style od metalu, po jazz. Mimo młodego wieku występował m.in. u boku takich artystów jak Maryla Rodowicz, Jennifer Batten (Michael Jackson), Jurek Styczyński (Dżem), Krzysztof Wałecki (Oddział Zamknięty, Vintage), Marek Modrzejewski (Zdrowa Woda, Indivi-duo) czy Andrzej Nowak (TSA, Złe Psy).

Dodaj swój komentarz