Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami i z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Was na spektakl – baśń muzyczną „MIKOŁAJ SPEŁNIA SNY” . Już w niedzielę 4.12.2022 o godz 12.00 w teatrze Adria ( ul. Toruńska 30 )

BILETY: www.kupbilecik.pl

„Mikołaj spełnia sny” to godzinna baśń muzyczna o tematyce świątecznej. Przepiękna, humorystyczna, a zarazem wzruszająca baśń o ponadczasowych wartościach takich jak: wiara w Św. Mikołaja, dobro zawsze zwycięża zło. W Krainie Św. Mikołaja figlarne skrzaty Maniek i Gutek pakują prezenty. Nad wszystkim czuwa groźna Pani Inspektorka Kontrolka. Prezenty gotowe, czas wyruszać w drogę, lecz…..

Św. Mikołaj zniknął!!!

Co tu robić???

Superman Rudolf wyrusza czym prędzej do Krainy Zaczarowanego Dzwoneczka. Wszystko teraz zależy od dzieci, jeśli wierzycie w Św. Mikołaja to on na pewno do was przyjdzie. Bo… Św. Mikołaj naprawdę istnieje!!! Dzieci biorą czynny udział w spektaklu i śpiewaniu piosenek.

Występują: Skrzaty Maniek i Gutek, Inspektorka Kontrolka,Superman Rudolf, Zaczarowany Dzwoneczek, Św. Mikołaj.

Bogata scenografia, kolorowe kostiumy, świąteczna muzyka, niespotykane efekty świetlne, sprawiają, że spektakl pozostawia niezapomniane wrażenia.

Dodaj swój komentarz
Poprzedni artykułTargi Terrarystyczne Bydgoszcz
Następny artykułNowa linia międzygminna nr 41