Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami i z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Was na spektakl – baśń muzyczną „MIKOŁAJ SPEŁNIA SNY” . Już w niedzielę 4.12.2022 o godz 12.00 w teatrze Adria ( ul. Toruńska 30 )

BILETY: www.kupbilecik.pl

„Mikołaj spełnia sny” to godzinna baśń muzyczna o tematyce świątecznej. Przepiękna, humorystyczna, a zarazem wzruszająca baśń o ponadczasowych wartościach takich jak: wiara w Św. Mikołaja, dobro zawsze zwycięża zło. W Krainie Św. Mikołaja figlarne skrzaty Maniek i Gutek pakują prezenty. Nad wszystkim czuwa groźna Pani Inspektorka Kontrolka. Prezenty gotowe, czas wyruszać w drogę, lecz…..

Św. Mikołaj zniknął!!!

Co tu robić???

Superman Rudolf wyrusza czym prędzej do Krainy Zaczarowanego Dzwoneczka. Wszystko teraz zależy od dzieci, jeśli wierzycie w Św. Mikołaja to on na pewno do was przyjdzie. Bo… Św. Mikołaj naprawdę istnieje!!! Dzieci biorą czynny udział w spektaklu i śpiewaniu piosenek.

Występują: Skrzaty Maniek i Gutek, Inspektorka Kontrolka,Superman Rudolf, Zaczarowany Dzwoneczek, Św. Mikołaj.

Bogata scenografia, kolorowe kostiumy, świąteczna muzyka, niespotykane efekty świetlne, sprawiają, że spektakl pozostawia niezapomniane wrażenia.

Dodaj swój komentarz