Juz 13 lipca 2019 zapraszami na trzecią edycję imprezy „Lato z Zumba Fitness” w Bydgoszczy, którą organizuje Freedom Dance Studio Pawła Paczyńskiego.
Do Bydgoszczy przyjadą setki fanów Zumby z całej Polski, a to za sprawą zaproszonego gościa z Hiszpanii – Seluco Fernandez.

Impreza ma charakter otwarty i każdy może wziąć w niej udział , bez względu na wiek, płeć czy kondycję. Wstęp jest zupełnie darmowy.


Od godziny 12.00 można będzie wziać udział w „Biciu rekordu ” w robieniu slime’a. (gluta). Oficjalne robienie i bicie rekordu odbędzie się tuż przed głównym maratonem czyli 15.45.
O godzinie 16.00 odbędzie się maraton Zumba Fitness, który poprowadzą ponad czterdziestu instruktorów z całej Polski. M.in. maraton poprowadzą Izabela Kin-Janda, Michał Kurpet, Karolina Berezowska, Patrycja Tarasiuk.


Impreza odbedzie się dzięki sponsorom m.in Fabryka.PL, Centrum Grzewcze Grenbud, Zawisza Bydgoszcz, Salon fryzjerski Colorline, Korbud, Ava 3.0, Syl-Chem, Media System,Uni Smart, Restauracja Ugotowany, Świat Butów Marlena Badowska, White Rose, Centrum Edukacji Biret, Lidl.

Dodaj swój komentarz
Krzysztof Zgierski
Author: Krzysztof Zgierski

Młody energiczny i aktywny działacz w Love Bydgoszcz!